Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Lányom egy hónap múlva 1 éves lesz, és lassan tervezzük a kistesót.

Lányom még szopizik, nagy cicista. Úgy tervezem 1,5 éves max 2 éves koráig szoptatom.

Eddig egyszer-egyszer próbálkoztunk és nem lett kistesó (tudom, egyszeri alkalmakból nem biztos, hogy lesz). Pedig elvileg lehetne, mert egy multkori vizsgálaton voltam és ott mondták, hogy ott a sok petesejt.

Na de a kèrdés, hogy a szopit hagyjuk abba, majd nemsokára, vagy a kistesót halasszuk el?

Menzeszem mèg nincs.



2017. jan. 27. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Lassan nekünk is aktuális lesz a kérdés, én úgy tervezem, hogy nem hagyjuk abba teljesen a szopit, csak leépítem napi 1x-i alkalomra, ha addig nem hagyná abba. Elvileg ha nincs menstruáció, a várandósság is nehezebb, de nem lehetetlen. Közben próbálkoznánk, de akkor sem érezném gondnak, ha csak később jönne össze.
2017. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ur Isten

Ti ennyire unatkoztok,h maris masik gyereket akartok??

Foglalkozzatok avval aki mar megvan,hisz igyis annyi olyan gyerek van,aki nem normails nevelesben reszesult,es igy lett magatartas-zavaros. Nincs eleg dolgotok? Nem vagytok nyulak!

2017. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak üzenem, hogy neked mi közöd van ahhoz, hogy mások akarnak gyereket?

Csak sajnálni tudlak a gondolataidért. Gondolom te is egy olyan családban nevelkedtél, ahol nem törődtek Veled. Ez szoc. probléma!

A két próbálkozó anyukának pedig azt üzenem, hogy hajrá Anyukák. Nyugodtan lehet próbálkozni szopi közben is. S ha jön a második, akkor szépen lassan lehet a szopizást csökkenteni, majd elhagyni! Hisz a jövevénynek is kell anyából! ;-). Üdv. Minden jót nektek! Egy három gyerekes anyuka

2017. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2# inkabb te unatkozol..

Mar ne haragudj de az emberek nem unalombol vállalnak gyerekeket!! :)

Egyebkent en lassan leállnèk a szoptatással, bar erdekes.. ha van peteeres akkor megis kellene jonnie, hiaba szoptatsz. A menzesz azert is Jon meg mert volt peteeres (sargatest hormonnal van kapcsolatban). Ha nincs peteeres nincs menzesz..szval valami bibi van... mikor volt ez a vizsgalat? :)

Minden jot!:-)

2017. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

A legfontosabb, h csökkentsd a szoptatások számát, éjszaka már egyáltalán ne, nappali is max.2-3 alkalommal! Alakitsatok ki egy szoptatási rendet, nekünk alvás előttre sikeredett, mert a szopiba szépen belealudt utána!én az igény szerintit ebben a korban már nem javaslom! Ha csökkeneted a szpoikat, akkor nagy eséllyel megjön a menstruációd, lesz peteérés!Elkezdenék probálkozni, és ha pár hónapon belül nem jön össze, szépen lassan leállnék a szopival!

2017. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!