Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Második hónapja szedem a Rezia nevű fogamzásgátlót.2016.12.06-án kezdtem.Az első hónapban minden nap volt egy nagyon pici vérzésem. December 9-től 14-ig antibiotikumot szedtem, ekkor óvszerrel is védekeztünk. December 25-én nem védekeztünk. Január elsejétől harmadikáig volt meg, rendes bő vérzéssel, nem csak pecsétlő.Január elsején sem védekeztünk.(A párom külföldön dolgozik, ezért azóta nem volt együttlét.) Ma járok az utolsó placebo tablettánál és még mindig nem jött meg. Az antibiotikum hatással lehet a következő heti együttlétre is? Vagy nyugodjak meg, hogy vagy kimarad a vérzés, vagy a stressz miatt később jön meg?

2017. jan. 28. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
menstruáció alatt együtt voltatok ráadásul védekezés nélkül? nem túl higénikus... tudod milyen komoly fertőzéseket kaphatsz így el? a méhszáj is nyitva... na mindegy.. nem valószinű hogy terhe vagy de csinálj tesztet és megtudod
2017. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jobban fogamlmazva december 31-et kellett volna írjak..Mert éjfél után lehetett..De ugye az már elseje..És elsején este jött meg.Addig pedig pecsétlő egész decemberben.
2017. jan. 29. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
ja igy más,szerintem nem vagy terhes,de csinálj egy tesztet :)
2017. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!