Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intim mosakodó gyakori használ...

Intim mosakodó gyakori használata -antibakteriális- lehet az oka annak h. nem jön össze a baba? Úgy tudom hogy megváltoztatja a hüvely ph értékét.

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet antibakteriális egy intim lemosó, amikor az a feladata, hogy megfelelő ph-t biztosítson a tejsavBAKTÉRIUMOK számára?
2017. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

bocs a pontos felirat, antibakteriális hatóanyagokkal.:)

Így pontos a kérdés.

De az hogy ez okoz e gondot, annak aki gyereket akar..a kérdés továbbra is fennáll

2017. febr. 1. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

"Az Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó antimikrobális összetevőivel mindkét fertőzés ellen különleges védelmet nyújt. A nőgyógyászok közreműködésével kifejlesztett gél tisztít, elpusztítja a baktériumokat és helyreállítja a hüvely természetes pH-értékét."


Magyarul normális megtartásában segít. Úgyhogy nem emiatt nem sikerül teherbe esni.

2017. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2017. febr. 1. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Dehogyis. Szerintem a legtöbb nő használ intim mosakodót, legalábbis körülöttem használnak és rendben teherbe estek.
2017. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Tök felesleges használni, a hüvelyben is baktériumok vannak. Az antibakteriális hatóanyag nem olyan intelligens, hogy ki tudja választani, melyik a jó, és melyik az elpusztítandó baktérium. Több kárt okoz, mint hasznot, függetlenül attól, hogy akarsz-e terhes lenni vagy nem.
2017. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Én régebben használtam,akkor is teherbe estem,most nem hadználok már évek ota és sikerült a baba igy is.

Ettöl nem fog mulni.De inkább szerintem se használd.

2017. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim, mikor probalkoztunk, hogy egyuttlet utan ne is oblitsem ki a huvelyemet, nemhogy ilyen kemikaliakkal.
2017. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon régóta használok intim lemosót, lactacydot. Szex után is szoktam vele mosakodni.

A negyedik gyereket várom.

2017. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segitséget. Igen szex után tilos a hüvelyöblités, azonban hasznos a gyertyapoz... De mindenkinek más válik be:) és fő a stresszmentes, egészséges élet
2017. febr. 1. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!