Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel fordult már elő az,...

Valakivel fordult már elő az, hogy a nőgyógyász nem látta hüvely ultrahanggal a terhességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék , a fent leirtakkal kapcsolatban. Utolsó menszeszem nov.26. volt. Dec.23.-án teszteltem ,negatív lett, mivel decemberbe kimaradt a menszesz kértem egy nőgyógyászi vizsgálatot Jan.3.-án az orvos nem talált semmi eltérőt, de a biztos eredmény érdekében vissza hivott hüvely ultrahangra Jan.6.-án és azt mondta nem lát terhességet max,ha 1-2napos a terhesség és hogy 2-3napon belül lesz peteérésem. Kértem előzőleg egy labor eredményt minimális gyulladás van a szervezetemben , azt mondta az orvos ez nem befolyásolja a teherbeesés esélyét. Ma a 25.napja,hogy késik a menszeszem és az 57.napja,hogy utoljára megjött a menszeszem. Szerintetek mennyi az esélye a terhességnek ? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 21. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2017. jan. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. Hüvelyi ultrahangon látszania kéne valaminek (petezsák, szikhólyag), ha terhes lennél. Én a rendszertelen menstruáció okait keresném inkább. Dokival érdemes lenne konzultálni.
2017. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor már látják, ha van.

Inkább hormonzavar lehet, ha így kimaradt. Vagy stressz? Nekem egyszer maradt ki menses a stressz miatt: nagyon felidegesítettek a munkahelyemen, aznap kellett volna megjönnie, 1 csepp barna volt, de abba a hónapba meg sem jött.

2017. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Nem akarlak elkeseriteni de celem ugyan ez volt. Nekem nov 25.en volt meg utoljara. Semmit nem talaltak nalam se. Mult jeten vasarnap azonnal surgössegi eletmentö mutetet vegeztek el mert szetrepedt a petevezetöm. Mehen kivuli volt. Es meg akkor is nehezen talaltak meg....
2017. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3 honapos terhes lennel ezek alapjan, ilyenkor mar latnak mindent, minden testreszt kifejlodve, nem vagy terhes.
2017. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
November 27-én jött meg utoljára, de január elején halvány pozitív lett a teszt. Január 5-én még semmi nem látszott, petezsák sem. 19-én már látszott az élő embrió.
2017. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta semmi problémám nincs se hormon zavar,se más... nem volt még ilyen,hogy ennyit kihagyjon rendszeres a menszeszem max 3-4 nap késés fordul elő néha, akkor volt ez másképp mikor az első szexuális kapcsolat volt és akkor mikor elkezdtem rendszeres nemi életet élni ,de akkor is pár napokról van szó. Vissza kell mennem az orvoshoz a rák szűrésem eredményéért akkor beszélek vele. Amúgy én ismerek olyan embert akivel ez előfordult a nagynéném volt dokinál hüvelyultrahangon nem látta ,hogy terhes rá egy hétre tesztből kiderült,hogy mégis az.
2017. jan. 21. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes.Azt írod,hogy jan.6-án a doki azt mondta,hogy 2-3 napon belül lesz peteérésed (terhesség mellett nincs peteérés!)úgyhogy én amondó vagyok,hogy szerintem majd csak 23-a (+-1-2 nap)fog megjönni a mensid :).

Amúgy nekem is volt már párszor,hogy évenként 1 mensi kimaradt és semmi bajom nem volt.A következő megjött rendesen,rendes időben

2017. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8assal egyet értek!

Az orvosod honnan tudja h nincs hormongond?Volt vérvétel?

2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy az uh nem látja, de csak az 5 héten (vagy korábban, de akkor még a teszt se mutatja ki).

Te már hónapok óta nem menstruálsz, tehát nem lehetsz az 5. hétben.

2017. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!