Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy a teszt...

Elképzelhető, hogy a teszt nem mutatja? Vaterás

Figyelt kérdés
4. napja késik. Nemvárt napján majd leszakadt a derekam,fájt a mellem,égett,puffadtam,fájt a hasam alja,feszült...2 napja elmúlt,ma már csak az álomkór van. Teszteltem reggel vaterás teszttel(kék színű) de negatív.
2017. jan. 17. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Peteérésedhez számolód hogy 4 napja késik? Próbálj meg egy facellét pár nap múlva. Az is lehet hogy neked lassabban termelődik a hcg.
2017. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem hőmérőzök v ovutesztelek,így nem tudom hogy mikor volt pém de gondolom a 16.cn-on mert eddig 30 napos volt a ciklusom.
2017. jan. 17. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is késik már 4 napja tegnapi tesztem negatív. Álltalában mindig elöbb jött meg 1-2nappal késni sosem szokott. Viszont én késöbb észleltem a peteérésemet./nyúlós tojásfehérjés folyást/ azóta nem telt még el 14 nap úgyhogy még reménykedem :) lehet neked is később volt p.é.d :) pár nap múlva tesztelj újat
2017. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szandi9801 válasza:
Nekem 5 napja késik es a tesztjeim negativak. Szombaton megyek dokihoz hátha baba van csak a teszt nem mutatja
2017. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen korán még a doki se lát semmit. A terhes nők is csak a 6. hét körül mennek nőgyógyászhoz.
2017. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!