Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hisztek abban hogyha egy...

Ti hisztek abban hogyha egy baba nem akar jönni nem is fog, aztán ha akar megérkezik?

Figyelt kérdés
Nekem ez ott bukik el hogy nagyon sok gyerek születik nyomorba, lehet nem is él csak 1-2 hónapot, akkor oda hogyhogy menni akart? És hozzánk akik nagyon várják vajon miért nem akar jönni? Szerintem ez abszolút hülyeség. ..
2017. febr. 3. 23:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Köszi. ..nagyon jó ember vagy, mint írtam hogy szerintem ez a gondolat menet hülyeség...de sokan mondták már nekem hogyha jönni akar jönni fog..
2017. febr. 3. 23:17
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Én korlátokkal hiszek benne. Hiszek abban, hogy vannak lelkek, és mi adjuk hozzájuk a testet. A lelkek választanak minket, amikor akarnak.

DE... ez csak akkor igaz, ha mindenki egészséges. Hiszen ha valami gubanc van, és nem tudjátok "legyártani" a testet (petesejt, hímivarsejt kellő időben a megfelelő helyen), akkor nincsa, ahova jöjjön a lélek.

Persze egy biosztanár biztosan lehülyézne, de én hiszek ebben, mindamellett, hogy ismerem a tényket is. De hát hitről volt szó. :)

2017. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Ezen már én is gondolkodtam. Akiknek nem vagy nehezen jön össze, szoktak ilyenen filozofálni. Közben másokból meg, akik nem is akarnak gyereket, csak úgy potyognak ki egymás után.
2017. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

Nekem épp azt akarták bemagyarázni, hogy ha rágörcsölök, azért sem fog jönni. Rágörcsöltem, mégis úton van.

2017. febr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2017. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Én másik oldaláról, szülői részről közelednék ehhez.

Ha a szülő elkeseredett, stresszel (akár azért, mert nem jön össze gyorsan a baba), az kihat az egészségre, a szervezetre. Sajnos a stressz mindenre nagyon romboló hatással van, csak erről nem szoktak beszélni, mert muszáj keménynek lenni ezen a világon... többnyire.


Aztán ha jön valami megoldás, vagy a beletörődés, akkor a testünk és tudatunk is felszabadul a nyomás alól, s újra elkezd normálisan működni... normalizálódik a petesejtek útja, megtermékenyülés utáni beágyazódása, s mivel az anyuka agyban nem görcsöl, nagyobb esélye van az embriónak a megmaradásra is.


El nem mondhatnom, mennyi ilyen párt ismerek, ahol örökbefogadás után (amire hosszú évekig vártak) terhes lett az asszony, s még többször is szült. Meg olyat is ismerek, akik mentek lombikra, mert már nem láttak más megoldást, aztán közölték velük, hogy de hát asszonyka jelenleg babás... és sok olyat is ismerek, akiknek megmondták, hogy nem lehet gyerekük, aztán egypár év után spontán összejött... hála égnek.

2017. febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Én nem hiszek az ilyesmiben.
2017. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Én a 7-essel teljesen egyetértek.. Felesleges is lenne leírnom mert ő már megtette helyettem azt amire gondolok:)
2017. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Hiába akarna 100 baba is születni egy olyan párhoz, ahol egyelőre fel nem ismert akadályodó tényezők vannak pl PM alulműködés vagy PCOS. Ott akkor fog jönni a baba, ha kezelve van és helyreáll a ciklus.
2017. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem csak egy dolgot áruljatok el, hogy lehet valakinek a SAJÁT, EGYÉNI hitét pontozni? Van jó hit, meg rossz hit?
2017. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!