Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hisztek abban hogyha egy...

Ti hisztek abban hogyha egy baba nem akar jönni nem is fog, aztán ha akar megérkezik?

Figyelt kérdés
Nekem ez ott bukik el hogy nagyon sok gyerek születik nyomorba, lehet nem is él csak 1-2 hónapot, akkor oda hogyhogy menni akart? És hozzánk akik nagyon várják vajon miért nem akar jönni? Szerintem ez abszolút hülyeség. ..
2017. febr. 3. 23:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8%

Én régen hittem benne de már nem. Azért nem hiszek már benne, mert a párommal pont a babaprojektben vagyunk és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ha ennyire várjuk mind a ketten miért nem jön. Szeretjük egymást, közös döntés a gyerekvállalás.

Én az ilyen mondatokkal sosem dobálóznék, ha jönni akar majd jönni fog meg ilyenek, mert egy gyermekre váró nőnek kifejezetten sértő és bántó, független attól, ha aki mondja nem rosszindulattal mondja.

Dolgoztam már halmozottan hátrányos gyerekekkel, akik még fogyatékosak is voltak és otthon volt még vagy 6 tesó. A jelenlegi munkakörömben szintén hátrányban lévőkkel dolgozok és az asszony úgy sorolta nekem, hogy melyik gyerekeit fogadták örökbe.

Meg lehet engem kövezni, hogy mert csak egy hónapja próbálkozunk a párommal és itt picsogok , hogy nem jött össze az első hónap, de mindenkinek alárulom, aki gyereket akar az nem azért mert ha lesz lesz ha nem nem lesz alapo, hanem mert valóban szeretne.

2017. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 hannibalking ***** válasza:
28%
Hadd írjam le hogy hitből csak rossz létezik. A hit csak arra jó hogy megvezesse az embereket ezzel is behódoltatva őket egy könnyen manipulálható közösségbe. Itt ami baromságokat összehordtatok mind szembemegy a bizonyított tudományos VALÓSÁGGAL. A hitetek semmire nem visz az életben. Nem az fogja a beteg családtagokat meggyógyítani, nem az fogja a gyereketeket egészségesen a világra hozni hanem az orvosok és az hogy egészségesen és tudatosan élsz. És így is becsúszhatnak gikszerek de ázok is mind indokoltak és k#rvára nem az hogy "hoppá ez a baba most nem akart jönni" vagy "hoppá TE képtelen voltál egészséges testet biztosítani a babának. De most komolyan a sajnos egészségtelenül vagy problémákkal világra jött gyerekekkel mi van? Komolyan ugyanazon a primitív szinten vagytok mint 2000 évvel ezelőtt hogy le kell dobni a hegyről vagy kint kell hagyni az erdőben a nőt meg kinyírni érte? Mag ezért ér egy rakás sz#rnál is kevesebbet mindegyik hit. Kivétel nélkül. Mert ilyen elmaradott és felháborítóan veszélyes téveszmékbe vezet embereket... Komolyan ijesztő hogy előbb-utóbb belőletek is anya/apa lesz...
2017. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!