Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációkor miért lehetett...

Ovulációkor miért lehetett erős vérzésem, mint mensikor szinte?

Figyelt kérdés
Január 14-én (pénteken) orvosom uh alapján azt mondta,hogy egy 15mm tüszőt lát,így a mensim kb 2-2,5 hét múlva jön meg. Erre kdden 4 nappal később,ami kb pont az ovu időpontja,elkezdtem vérezni 3 napig tartott. Azóta eltelt 3 hét és semmi. Tehát normális mensi nem volt,viszont szurkál a hasam. Lehet,hogy terhes lettem? Elvileg amikor az ovu volt nem feküdtünk le,mert erős volt a vérzésem.
2017. febr. 5. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonzavar vagy a tüszőből ciszta lett és az vérzett.
2017. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem pont ez van most. Megkérdezhetem mi lett azóta? Kiderült valami, hogy mitől volt?
2017. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Voltam többször is orvosnál, de semmit nem talált, kétszer uh-gal is megnézett, de semmi elváltozás.

Azóta viszont szerencsére rendben vagyok. Decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót és valószínűleg az csinált hormonzavart a szervezetemben, ami magától idővel helyreállt.

2017. ápr. 20. 21:23
 4/4 anonim válasza:
köszönöm a választ, én jövő héten megyek dokihoz. Kíváncsi vagyok mit mond, pár napja kellett volna megjönnie, de még semmi, terhességi teszt negatív sajnos, szóval nálam is valami hormonprobléma lehet, remélem nem nagy a baj. minden jót neked!
2017. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!