Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak tesztet?

Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Jan. 28-án voltunk együtt, azaz pontosan 1 hete és 1 napja. Lehetséges, hogy már most kimutassa a teszt az eredményt? vagy mikor csináljam? Most szombaton telik le a 2. hét, ha aznap csinálom, akkor már biztosan kimutatható, ha terhes vagyok?
2017. febr. 5. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább 14 napot várj ha nem akarsz csalódni és biztos eredményt szeretnél. Én legalábbis a menzesz várható napjához képest 5 nappal később csináltam és nem volt kérdés hogy pozitiv vagy sem.
2017. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Elöször is,az kimutatja,és nem "kimutassa". Aki ennyit sem tud,az ne legyen terhes inkább. Egyébként már tesztelhetsz,mert kimutatja még ha halványan is ha az vagy.
2017. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mutatná ki. 2 hét múlva csinálj
2017. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minomum 2 hét, ha biztosra akarsz menni akkor inkább pár nappal több.
2017. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 13nappal PETEÈRÈS UTÁN mutatta ki, mivel soha nem aktustol kell számolni, hanem peteerestol, mert lehet h pl.: kedden voltatok egyutt, de csutortokon volt peteèrèsed, számìt az a kèt nap.:) de egyszerubb megvarni a nemvárt /várt menzesz napját!! :) drukkolok
2017. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem mutatja ki. Nagy valószînûséggel még negatîv lesz. Ha tudod a pé-d onnan számolj!
2017. febr. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-esnek: ebben a mondatszerkezetben ahogy a kerdezo irta mindket alak helyes. Ha nem tudsz valamit pontosan legalabb ne irj kioktatast. (Talan ismered a mondast, "ha hallgattal volna, bolcs maradtal volna")


Kerdezonek: verzes elmaradasat kovetoen 1 nappal de legalabb 14 nappal aktus utan.

2017. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most csütörtökön kellene megjönnie. Akkor várok még, csak hát izgulok.. :)

Köszönöm a válaszokat!


Kettes válaszoló, a fenti mondat nyelvtanilag helyes.

2017. febr. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!