Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónap próbálkozás után...

Klau888 kérdése:

Hány hónap próbálkozás után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy úgy próbálkoztatok, hogy azért figyeljetétek nagyjából a peteérést,és próbáltatok akkor sűrűbben együtt lenni. De olyan is írhat, aki nem figyelt semmit, csak annyiban merült ki a próbálkozás, hogy nem védekeztek többet, és sexeltek ugyanúgy mint azelőtt.

2017. febr. 8. 09:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi több mint egy évig úgy voltunk hogy gumi nélkül amikor itthon van. Mivel kamionos ez minden hétvégét jelentette nálunk szerencsére. De nem jött úgyhogy megelégeltem és kimentem vele egy hétre pont peteérés hetébe. Elsőre összejött. Aztán az a babám 7hetesen elment. Kivártuk a fél évet, megint kimentem vele egy hétre és megint összejött. Most 14 hetes vagyok, sajnos nem probléma mentes a terhességem(a lepény helyzete miatt veszélyeztetett vagyok nem dolgozhatok és egész napos pihenésen vagyok. Utálom!), viszont émelygés, hányás csak ritka , szagérzékenység és mellbimbó fájdalom állandó.
2017. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Drága mostani kismamák, akik válaszoltatok, remélem minden rendben lesz a terhességetekkel,probléma mentes babavárást kívánok nektek, és remélem minél hamarabb követhetlek titeket 😊
2017. febr. 8. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!