Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy most...

Mennyi az esélye, hogy most terhes leszek? (tudom, hogy ezt igy nem tudják megállapítani csak olyan kétségbe ejtő, hogy nem jön össze)

Figyelt kérdés

6hónapja szeretnèk kisbabát a párommal!

Ezelötti kèt hónapban elèggè furcsán èreztem magam ezèrt azt hittem terhes vagyok(de nem)

Olyat tapasztaltam amit eddig soha!

Az egyik hónapban 3 napot kèsett es max.4napig volt meg

Most januarban 1nappal a nemvárt elott jott meg ugy hogy barnarvèr jott utana rendesen megjött aztan elmúlt es megint megjött!

Decemberben 15x szexeltünk a párommal vèdekezès nèlkül peteèrèskor is es mègsem.jött össze!

2 evvel ezelőtt megkellett szakitanom a terhessègem csaladi okok miatt!ez befolyasolhatja hogy meg nem.estem teherbe?


2017. febr. 9. 09:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Holnap lesz peteèrèsem a naptáram szerint ,

27-28 naposak a ciklusaim

2017. febr. 9. 09:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez az ossze-vissza megjott meg megint megjott inkabb hormonzavar. Ha gyereket akarsz menj el dokihoz mert ezt igy nem tudja senki megmondani mitol van...

De mondjuk egy teszt? Tudom a gyakorizo noknek ez nem szokott eszebe jutni hogy tesztelni kene pedig a valaszolok minden ilyen tipusu napi 4-5 kerdesre ugyanezt tanacsoljak, talan erdemes lenne megfogadni ;)

2017. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ooo....peteereskor 15-szor szexeltetek?
2017. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Peteèrèskor is, nem aznap!
2017. febr. 9. 09:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Abban a hónapban szexeltünk annyiszor!
2017. febr. 9. 09:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja bocsi elertettem:) :)
2017. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj!

Neked elsore ossze jott a kisbaba?

2017. febr. 9. 09:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk elmész a nődokidhoz és megvizsgáltatod magad
2017. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért fél év nem olyan sok idő, nekünk is kb. annyi idő volt, de mi nem tudtunk mindig együtt lenni megfelelő időben. Ha ilyen össze-viisza jön meg, lehet, hogy van valami hormonális gondod, talán nincs is peteérés, szerintem menj dokihoz.
2017. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, sajnos, ha 50x vagytok együtt, az sem garancia. Nagyon sokminden befolyásolhatja, hogy összejön-e vagy sem!


De megírom, nálam hogy volt, hátha segít valamit az én tapasztalatom:

Én tavaly márciusba hagytam abba a fogamzásgátlót (amit kb 10 évig szedtem). Nyár elejétől már azon voltunk, hogy babánk legyen... először is abbahagytam a gyógyszereket amiket szintén évek óta szedtem (nyugtatók - SSRI - pánikbetegségre). De még dohányoztam ekkoriban, úgy voltam vele, ha összejön a baba, akkor abbahagyom majd. Hát nem jött össze! December elején még hormonvizsgálaton is voltam nőgyógyásznál, de szerencsére minden értékem tökéletes! Aztán decemberben egyszercsak gondoltam egyet, és letettem a cigit (13 év után), elkezdtem diétázni, tornázni, és elkezdtem egy alapos vízkúrát (napi 2,5 l víz). Már 2 héttel később nagyon megváltozott minden, tele lettem energiával, tök jól éreztem magam. Még új munkahelyet is találtam aztán januárban. Ennek nagyon örültem is, és párommal pont elhatároztuk, hogy most akkor kicsit hanyagoljuk a babaprojectet, majd később visszatérünk rá... Erre a januári mensi nem is jött meg, és azóta terhes vagyok. Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy

-Érdemes kivizsgáltatni egy sima hormonteszttel, hogy minden okés -e (nem, nem kell várni 1 sikertelen évig)

-Érdemes a tested teljesen felkészíteni és az életmódban változtatni

-Nem szabad túlzottan rágörcsölni a babára, nekünk is akkor jött össze amikor "pont elhatároztuk, hogy majd később..."


Az, hogy korábban volt egy abortuszod:

Igen, nagyon ritka esetben befolyásolHATja.

VISZONT

Az, hogy korábban már sikerült teherbe esned az egyben jó jel is! Sokaknak maga a teherbeesés nem jön össze különféle betegségek / hormonhiány, pajzsmirigy, stb / miatt... nálad valszeg ilyen probléma nincsen :)


Szurkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön a baba :)

2017. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!