Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy most...

Mennyi az esélye, hogy most terhes leszek? (tudom, hogy ezt igy nem tudják megállapítani csak olyan kétségbe ejtő, hogy nem jön össze)

Figyelt kérdés

6hónapja szeretnèk kisbabát a párommal!

Ezelötti kèt hónapban elèggè furcsán èreztem magam ezèrt azt hittem terhes vagyok(de nem)

Olyat tapasztaltam amit eddig soha!

Az egyik hónapban 3 napot kèsett es max.4napig volt meg

Most januarban 1nappal a nemvárt elott jott meg ugy hogy barnarvèr jott utana rendesen megjött aztan elmúlt es megint megjött!

Decemberben 15x szexeltünk a párommal vèdekezès nèlkül peteèrèskor is es mègsem.jött össze!

2 evvel ezelőtt megkellett szakitanom a terhessègem csaladi okok miatt!ez befolyasolhatja hogy meg nem.estem teherbe?


2017. febr. 9. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1-2-3. vagyok, nekunk 3. honapban jott az elso baba es a mostani terhessegem is 3. probalkozasra jott. Fel ev meg nem sok ido, ha egy egeszseges par jokor van egyutt, akkor is atlagban 1 evet szoktak mondani ami meg normalis.


Erdemes folsavat szedni mert arra a magzatnak az elejetol fogva szuksege van!

2017. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nqgyon szèpen köszönöm a bíztató válaszokat!

Megfogadom a tanácsokat!

Jo babavárást neked es sok egeszsèget!:)

2017. febr. 9. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!