Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 14 hónapos kisfiam szoptatom...

Judit8000 kérdése:

A 14 hónapos kisfiam szoptatom. Január 13 án megjött. Most pár napja minden nap már reggel hányingerem van, csináltam tesztet még negatív. Az lehet hogy a tünetek előbb jelentkeznek? Várom a tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 10. dpon feszült a mellem és volt is pozi tesztem de az nagyon érzékeny teszt volt. 12. dpon csináltam egy nem érzékeny tesztet és negatív lett majd 14. dpon a másikat ami extra halvány lett. 12. dpon én már fáradékony is voltam. Hányinger nekem mindkét babámmal 6-7 hetesen kezdődött, első babámmal mondjuk semmilyen tünetem nem volt még pár napos kimaradással se, neked mikor kezdődött a hányinger a kisfiaddal? Ha nagyon korán akkor lehet most még korábban jön. Meg lehet más oka is persze.
2017. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a kisfiammal is korán kezdödött a hányinger meg a hányás. mire meg kellett volna h jöjjön akkor. most 4 napja van hányingerem, reggel hányok is
2017. febr. 9. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!