Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mennyi az...

Lehetek terhes? Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés

Menzi utan ket nappal egyutt voltunk,es nem vedekeztunk.

Ovum mindig késön van,sosem félidöben,a ciklusaim is hosszúak.

Kb.1 hét telt el azóta. Ha csinálok tesztet már kimutatná?

Légyszi normális válaszokat írjatok:/ köszi


2017. febr. 10. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Mindig van esély rá csak a ciklus folyamán mikor több-mikor kevesebb. Még várj az első teszttel.
2017. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De nekem valamennyivel kevesebb nem?

:/

2017. febr. 10. 10:41
 3/12 A kérdező kommentje:

Amit még tudni kell,hogy mivel hosszúak a ciklusaim,ezért valószínü.hogy februárban ki fog maradni,tehàt átnyúlik majd,és csak márciusban lesz a következö.

De mindenképpen fogok tesztelni.

2017. febr. 10. 10:46
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Hogy megnyugtassalak ne csak objektíven válaszoljak, nem kell izgulnod, akik szándékosan próbálkoznak se jön nkeik össze elsőre az 1/1, nem olyan könnyű teherbe esni, neked így pláne nem valószínű. De az esély minimálisan megvan rá. Én nem izgulnék de ez már csak a rutin.. Ettől még felelőtlenség..
2017. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet rá esély. Hogy menniy? Egy átlag fogamzóképességű párnak fél éven belül összejön a baba ha nem védekeznek, ha fiatalok vagytok, akkor ez általában ennél kevesebb idő szokott lenni. Szerintem tehát nálatok 1:4 az aránya a "sikernek".


A teszt a mensi elmaradása UTÁN mutatja ki a terhességet.


Azt nem értem, hogy miért nem szereztél esemény utáni tablettát, ha nem fér bele a terhesség és valami miatt nem védekeztetek.

2017. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azert,mert nekunk belefer a baba!

Parom nagyon akar,en eleinte meg gondolkodtam rajta,es mondtam h en.meg nem akarok,es o beszelt a lelkemre,hogy o azert mar nem.olyan fiatal xd es szeretne csaladot. Szoval valamelyikunknek engednie kell,kulonben a kapcsolatunk ramenne,es en azt meg nem akarom,szeretem ot.

O 32eves lesz,en 23 majdnem 4eve vagyunk egyutt,de oszinten szolva kicsit felek a terhessegtol,es maga a gondolattol is.:/

2017. febr. 10. 10:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen vagy, inkabb vádekezzetek, neked még nem kell gyerek. Mentalitásod alapján nem védené meg a kapcsolatot.
2017. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem így lettek ikreim:)


Tesztet meg az aktustól számított 14 nap után érdemes csinálni.

2017. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hat remelem azert nekem nem lesznek ikreim!

Ha lesz egyaltalan valami is.

2017. febr. 10. 12:02
 10/12 anonim ***** válasza:
4es, ezt a kijelentésedet cáfolnám...mi nem akartunk gyereket, egyszer nem védekeztünk, menstruáltam, és a kis Huidini mégis itt van:-)
2017. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!