Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blue terhessegi teszt...

Clear blue terhessegi teszt szaradas utan lehet nagyon halvany pozitiv ha nem terhes valaki? Rendes vastag a csik keresztbe es kekes szinu csak nagyon halvany .

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet száradási csík is, ismételj 1-2 nap múlva, biztos ami biztos.
2017. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a keresztes tesztjük nem tul megbizhato mindeggyiken megjelin halbànyan a 2 ik vonalka,szerintem ismételj màs fajtával.
2017. febr. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma csinaltam egy xepil tesztet is ezen is nagyon nagyon halvanyan 10perc utan jott ki a masodik csik .. 1 hete kesik ennyi kesenel mar mindenkepp erosebben vagy legalabb idon belul pozitivnak kene lennie ha terhesseg miatt kesik.. jol gondolom?
2017. febr. 11. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha halványan is, de időn belül ki kéne jönnie. Menj el orvoshoz, az a legbiztosabb. Előfordulhat, hogy baba van, de nem mutatja ki a teszt.
2017. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudsz rola képet felrakni?
2017. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen kozbe nyitottam rola masik kerdest is mert ide akkor nem jott meg valasz :) [link]

[link]

Ugyan az a ket kep csak a masodikon sotetittem kicsit hogy jobban kiveheto legyen

2017. febr. 11. 21:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnezest nem egy hete kesik "csak" 5 napja
2017. febr. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!