Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (Tudom,...

Lehetek terhes? (Tudom, rengeteg az ilyen kerdes, de mind más)

Figyelt kérdés

Megszakìtàssal vagyunk együtt, tavasztól vágnànk bele èlesben (áprilistól).

2napja kesik, picit vereztem a keses napjan este, de azota sincs semmi. Neha emelygek, semmi etvagyam, szùrkàl a hasam. Esèlyes h terhes vagyok? Keses màsnapjàn 25ös teszt negatív. Ma nem teszteltem.

26N



2017. febr. 9. 08:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Fogalmunk sincs, vagy igen, vagy nem. Egyébként minden ilyen kérdés ugyanolyan.
2017. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem, mert a legtöbb olyan, hogy hozzam ert a farka de nem hatolt belem.. meg furdőruhán ketesztül lehetek terhes? Vagy trutyis wc ülőkètől? Hát nem.. te minek írtál? ..nemsok èrtelme volt.
2017. febr. 9. 08:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz igen. Tesztelni kell .Mondjuk én 2 naponta tuti megnézném ki se bírnàm hogy ne :)
2017. febr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kérdésekzöme ***** válasza:
100%
Elő egy tesztel, lehetsz terhes! :)
2017. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1tesztem maradt, ma már pisiltem. Várok holnapig, bànnàm ha el lőnem. Bevallom, nagyon nehezen birom. De ha megis megjonne jobb ha nem tesztelek.:)
2017. febr. 9. 08:44
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nezd, mind mas kerdes (ami nem igaz mert a 30% ilyen mint ez) de a lenyeg: a valasz ugyanaz: Tesztelj!!
2017. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Eskuszom sohaa (!!!) tobbe nem teszek fel ide kèrdèst...

Köszi!

2017. febr. 9. 08:48
 8/19 A kérdező kommentje:
De ha linkelsz párat ahol kesik a kèrdezőnek 2napja es negativ volt a tesztje a kèsès napján, nincs etvagya, èmelyeg es rozsaszinu verrel pecsètelgetett, akkor bocsánatot kèrek tőletek! :)
2017. febr. 9. 08:49
 9/19 A kérdező kommentje:
Kèsès màsnapjàn*
2017. febr. 9. 08:50
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Ne hisztizz, lasd be hogy sajnos tenyleg buta kerdesek ezek.

Akinek VAN terhestunete az IGEN, lehet terhes. TUDOD a valaszt :) :) De biztosra csak akkor mehetsz ha tesztet csinalsz.

Nem gonoszkodasbol irtam amit irtam, de olyan egyertelmu hogy ha tuneteim vannak akkor banyek igen, lehet hogy terhes vagyok, de mikor is tudom meg? Ha rapisilek egy tesztre.

2017. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!