Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőgörbém alapján szerintetek...

A hőgörbém alapján szerintetek lehetséges baba?

Figyelt kérdés
16.dpon járok. Mindig 28 naposak a ciklusaim 14.napon ovulációval. Ebben a hónapban viszont szerintem korai ovum volt. A luteálisom 13napos volt eddig. Ma vagyok a luteálisom 16.napján....reggeli tesztem negatív, de a melleim fájnak a hónalj felőli oldalon és menzesznek nyoma sincs. Folyàsom sincs, csak nedves érzet odalent. Valakinek van ezzel kapcsolatban valami ötlete, tapasztalata? Itt a hőgörbém.... [link]

2017. febr. 10. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy terhes vagy, tényleg úgy tűnik hamarabb volt az ovulációd. Nekem több mint 2 hetes késésnél sem volt erős pozitív tesztem, egészséges kisfiam született. :) Ismételd majd meg a tesztet, drukkolok! :)
2017. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És azt megkérdezhetem, hogy volt e valami jele a késésen kívül, hogy babát vársz?
2017. febr. 10. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Erős menstruációs fájdalmaim voltak, úgy éreztem leszakad a derekam. A melleim nagyobbak lettek, meg vizesedett a lábam.
2017. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a fentiek mellett amiket leírtam, ma jött egy furcsaság. Nagyon szédültem ma többször is. Furcsán... Talán ahhoz tudnám hasonlítani, mikor 18 éves koromban egy jó kis buli és pár sör után befeküdtem az ágyba és forgott velem minden. Bocsi a hasonlatért :)
2017. febr. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!