Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki megszakitasos...

Volt olyan aki megszakitasos vedekezessel esett teherbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A ferjemmel megszakitasos védekezéssel vagyunk együtt általában.januar 10. Körül volt meg utoljára.multheten sokat fajdogalt a hasam de nem jott meg.elég faradekony vagyok kb 1 hete.szombaton csinaltam tesztet de negativ lett.Mindig igy voltunk együtt, de az első két gyermekem is csak akkor jött amikor terveztük.A elso kettonel mar menstruacio elmaradasa utan pozi volt a teszt.Nagyon örülnénk a 3. lurkonak is. :)Szerintetek lehet baba? Ti mikor tesztelnetek újra? Köszönöm mindenkinek...

2017. febr. 13. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jól számolom az előző menzeszed első napja 35 napja volt, ergo ha kb. 28 napos a ciklusod, akkor most késik nagyjából egy hete, ilyenkor már azért bőven lehet tesztelni, nekem a nem várt napján halvány, de egyértelmű pozi tesztem volt. Hajrá! :-)
2017. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Te is megszakitasos védekezés mellett estél tehrebe? Péntekre tervezem a következő tesztet, mert ha csinálok most és negativ akkor letorok mint a bili füle. :/
2017. febr. 13. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak te örülnél, vagy a férjed is?

Minek a megszakítás, ha gyereket akartok?

2017. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Borzasztó kedves vagy es segítő kész. Igen örülne a férjem neki.Alapból terveztünk 3. Babát de nem most hanem később.Ha érdemlegesen valaszolni nem tudsz akkot tarsd meg a véleményed magadnak! 👍
2017. febr. 13. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Nekem soha nem jött össze megszakitással, 10 évig sem. Megszakítás nélkül 2 hónap alatt. Ha mindketten gyereket akartok én sem értem, hogy miért kellenek ilyen felesleges körök, nehezititek a teherbeesést.
2017. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, nem, én mindig is tablettát szedtem, de mikor babát szerettünk volna, akkor három hónapig alkalmaztuk ezt a módszert, amíg kicsit rendbe jött a ciklusom a fogamzásgátló után.
2017. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahha ertem.köszi a valaszod.Azota sem jött meg,plussz tegnap csinaltam egy tesztet es negativ.Holnap megyek orvoshoz ,aztan majd többet tudok remelhetöleg.:)
2017. febr. 16. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!