Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet? Késés, hányás.

Terhesség lehet? Késés, hányás.

Figyelt kérdés

8-án kellett volna megjönnie.

14-e van és semmi tünetem, hogy közeledne. Csak bő folyás, néha kicsit barnás, de nagyon halványan.

Vasárnap az aluljáró szagtól majdnem hánytam. Ma a munkahelyemen az étel illattól,amit a kolléganőm melegített ez össze is jött.

A melleim különösebben nem érzékenyek, de néhányszor forróság önti el.

Vélemény?


2017. febr. 14. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj tesztet.

Mert késni bármitől késhet, hányingert meg okozhat vírusfertőzés is.

De nyilván, ha élsz nemi életet, akkor lehetsz terhes is.

2017. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges - persze nem biztos. Csinálj tesztet, közel egy hetes késésnél már kimutatja!
2017. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha sajat tapasztalatom szerint nezem, akkor ennyire korai terhessegnel meg a hanyas nekem meg korai. En hanytam mindket terhessegemnel honapokig, de csak a 6. hettol kezdodott. Termeszetesen ez is egyedi, hangsulyozom csak sajat tapasztalatbol mondom ezt. Mindenkepp csinalj tesztet, akkor kiderul, hogy virus (ami szinten van mostanaban), vagy baba okozza a rosszulleteket.
2017. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ezt minden ertelmes ember tudja hogy keses es hanyas lehet terhesseg, ne mondd, hogy Te nem tudtad.

Ugyanakkor azt is mindenki tudja, hogy mivel senki lat nezen beled, terhessegi tesztet kell csinalni.

Az ilyen kerdeseknek ezert semmi ertelme.

2017. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
B+ csinálj egy tesztet es megtudod ne itt kérdezősködj mert senki nem lát beléd .
2017. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aki tapasztalatot írt.

Tisztában vagyok vele, hogy lehet terhesség. Van egy fiam. Ő konkrétan a 14. héten derült ki, mert az ingerlékenységen és hányingeren kívül még mensi elmaradás sem volt. Előző havim 2 napig tartott és a megszokottol jóval kevesebb volt.

Gondoltam ez egy beszélgetős oldal, és ilyen témakörben értelmes nők fognak reagálni,akikkel lehet tapasztalot cserélni. Természetes fogok tesztelni is, de mivel régóta próbálkozunk aggódom és halogatok.

2017. febr. 14. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz és barnázol akkor ne halogasd.Teszt megtudod h mi van.És ha pozi akkor orvos mert a barnázás nem jelent jót terhesen!Lehet progi prótlás kell vagy pihenés...
2017. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet terhesség ! Szurkolok!
2017. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

De milyen tapasztalatcserere gondoltal? "Hu en is hanytam terhesen", "hu en is hanytam de csak gyomorrontas volt"?

Ne haragudj de ezek a kerdesek azok ("emelygek, szurkal, lehetek terhes?") amelyekre a gyakoris idegenek soha soha nem fognak tudni valaszolni, csakis egy teszt vagy az orvos.

2017. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!