Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett baba? Érdemes tesztet...

Lehetett baba? Érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ha esetleg babám lett volna, mert késett a menszeszem, és elég erős egy napos vérzésem volt csak, akkor ha tesztelek, még kimutatja ha terhes voltam? 27.én kellett volna megjönnie, 3.án jött meg előtte nap pici barna folyás, meg utána nap is.
2010. máj. 8. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes voltál, de már nem vagy az, akkor nem. Ha viszont terhes vagy azt igen. Ha bizonytalan vagy csinálj egy tesztet. Bár szerintem nem túl valószínű, hogy terhes maradtál, ha egyáltalán az voltál.
2010. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden megeshet, lehet, hogy baba van a dologban.

Milyen volt a menzid. mennyire erős??


Szerintem holnap reggel csinálj egy tesztet ha pozitív, akkor pedig hétfőn irány a doki.

2010. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt erős a vérzés, egy kicsit fura volt inkább, mert voltak benne ilyen kocsonya szerű darabok......
2010. máj. 8. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg baba volt, akkor szerintem elment.
2010. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!