Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után 6hónappal terhesség?

Narancs223 kérdése:

Császár után 6hónappal terhesség?

Figyelt kérdés
Volt már valaki így? Tapasztalatok? Még nem tudom hogy az vagyok e mert holnapra várom,nem tartottam valószínűnek de most semmi jelét nem érzékelem hogy megjönne és sokst szédültem 😕 de ha lenne baba semmikép se vetetném el.

2017. febr. 15. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom azt javasolta hogy legalább 1 évet várjunk a következő babaprojektel.

De egyenlőre olyanon izgulsz ami még nincs is.

Minél jobban ráparázol annál valószínűbb h nem jön meg, terheségi tüneteket képzelsz majd.

Nyugodj meg. Vegyél 1 tesztet.


Ha pedig nem akartok még babát, védekezzetek.

Lassan úgy is esedékes a rákszűrés. Kérdezd meg a dokidat h mi kockázatos e most teherbersned

2017. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én a 2. császár után 8 hónappal estem teherbe. Március közepén fogok szülni program császárral, eddig minden rendben, remélem így is marad erre a pár hétre.
2017. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is mint az utolso 8 honappal kesobb kopogtatott a kisteso en is most marcius kozepe fele szulok es minden oke. 1 honapja voltam dokinal es a hegemre azt mondta akkori allas szerint meg sima szulesnek is neki lehetne allni. De alapjaraton o is az 1 evet mondta. Hat nem ugy jott ossze
2017. febr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban oda kell majd figyelni a hegre és megnöveli az esélyét az újabb császárnak. (Az én dokimnál például 50-50% az esély az első császár után a hüvelyi szülésre, vagy császárra - korai teherbeesés után viszont jelentősen nő a császár esélye).
2017. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm babái császárral születtek, 4 hónapos volt a nagy, amikor megfogant a második. semmi gond nem volt, csak annyi, hogy programozott volt a második császár is.

Amúgy én is császáros vagyok, nekem is 1 évet mondtak, akkor forr be teljesen a heg. de ha besikerülne hamarabb egy kistesó, tuti megtartanánk :)

Majd írj, hogy mi van veled :) ha baba, boldog babavárást és jó egészséget!

2017. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokst, lehet tényleg bebeszéltem vagy csak rosszalkodik a hormonháztartásom , csak mindig előbb megjön vagy pontban.. de még nem jött meg tesztet csináltam reggeli elsőből de nega 😊gondolom már kimutatná 😊
2017. febr. 16. 17:08
 7/7 anonim válasza:
szia én császár után 5 hónappal lettem terhes újra, nem véletlen mi igy akartuk. :)
2017. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!