Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hát ez meg hogy lehet? Alig...

Hát ez meg hogy lehet? Alig tudom elhinni!

Figyelt kérdés
11-én jött egy kis barna folyas de 12-én meg jött rendesen, ahogy szokott és egész nap görcsöltem, még ma is kissé rózsaszín, de a melleim feszülnek és van hogy el kap a hányinger és éhes vagyok, ezért félve vettem egy facelle tesztet és halvány pozitív lett. A szemem majd ki esett! Hát nem térek magamhoz. Ugyanis három éve várjuk a babát! A bal petefeszkem kissé szurkal. Légyszíves írjátok meg hogy létezik ilyen? Volt, van igy más nő is hogy menstruált és mégis terhes volt? Köszönöm szépen.
2017. febr. 17. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt egy munkatársam, ő mindkét terhességénél végig menstruált és két egészséges kislánya született
2017. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de lehet cisztatol is pozitiv, ha ilyen regota varjatok, szerintem doki :)
2017. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs cisztám hálistennek. Voltam ultrahangos vizsgálaton. Úgy szeretném ha igaz lenne nem szeretnék csalódni sajnos volt már elég csalódás, bár eddig a facelle teszt még nem csapott be .
2017. febr. 17. 10:48
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még sose hallottam ilyet. Max. tv-ben :)

Én biztosan gyorsan elmennék orvoshoz, mert vérzés nem jelent jót terhesség alatt.

2017. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Most januárban megjött, és kicsit elszomorodtam, mert azt hittem, nem sikerült. Nagyon erős volt, a végén barnázással. Azon csodálkoztam picit. Aztán jött a hányinger, szédülés, görcsök... Azt hittem méhen kívüli, de nem, most 7 hetes és jó helyen van. boldog babavárást!
2017. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ,,csak" kémiai terhesség volt.
2017. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehetseges hogy kemuai terhessseg es az is, hogy mellette van valamifele pecseteles, eleg sok ilyet olvasni itt.

De mindenesetre terhesseg mellett SEMMI verzes vagy barna, rozsaszin folyas nem jo szoval dokihoz kene menni azonnal.

Ha terhes lettel a verzes pedig akar veteles is lehet, a teszt ugyanis veteles utan akar egy hettel is pozitiv. Menj dokihoz mert neten keresztul csak tippelgetni lehet 3-4 eshetoseg kozul...

2017. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ahogy irjak sajnos a HCG bent marad a szervezetben 2-3 hetig is, igy lehet csak kemiai terhesseg volt. De remeljuk a legjobbakat!
2017. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem örülnék a helyedben ennek a helyzetnek, a többiek leírták miért. Menj dokihoz, lehet, hogy valóban terhes lettél, de az is lehet, hogy nem, menj dokihoz minél előbb.
2017. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Méhen kívüli terhesség is lehet, a bal oldalon akár, ha ott szurkál.

Mielőbb orvos.

2017. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!