Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly nyáron szültem. Ősszel...

Tavaly nyáron szültem. Ősszel eltavolitották az egyik petefészkemet és a petevezetőt. Szoptatok. Lehetek vajon terhes? Menstruációm még nem volt. De olyan furcsa érzésem van. Tesztet nem tudok most venni, kistelepülésen élünk, nincs gyógyszertár. :/

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 17:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

A szoptatás nem fogamzásgátló és az sem ha 1 petefészked van.

Komolyan nem értem hogy aki nem akar gyereket miért nem védekezik?

2017. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Se tabletta, se ovszer?!
2017. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%

Mérd meg holnap reggel a hődet. Ha 37 vagy fölötte van, akkor tuti terhes vagy. (Feltéve, hogy nem vagy beteg.)

36,8-9-nél nem biztos, de kell a teszt.


Nyilván nem 100%-os módszer, de amíg teszthez jut, ad némi információt.

2017. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nekem is eltávolították az egyik petevezetékemet, na meg már nem vagyok mai csirke sem, gondoltam, ilyen háttérrel elég lesz a természetes családtervezés (középidőt kihagyva). Úgy teherbe estem a ciklusom 5. napján egy spontán ovulációból a fél petevezetékemmel, mint a pinty!
2017. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Kedves11. MOST nem szeretnék még egy gyereket. Védekeztünk, de defektet kaptunk. Szoptatás alatt nem szedek szintetikus hormonokat.

13. Köszi a lazmeros tanácsot. :)

14. Hát mai csirke éppen én se vagyok. .. :)

2017. febr. 18. 00:53
 16/24 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem vagyok mai csirke, hogy 40 felett estem teherbe. Én már inkább a klimaxra készültem, nem terhességre. :)
2017. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
37 leszek hamarosan... Két gyerekem már van. Nem készültünk kistesóval a kisebbikem első szülinapjára. Legalábbis nem terveztük. Kíváncsi leszek mit mutat majd a teszt. Ennyire szerintem nem is izgultam még az eredmény miatt..
2017. febr. 18. 01:49
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha kiszakadt az óvszer, miért nem mentél esemény utániért?? Hiszen bármikor lehetett peteérésed
2017. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Kedves18!

Azt gondolom a feltett kérdésemben benne van a válasz a te kérdésedre. Nem gyanítom, hogy szoptatás alatt szívesen felirt volna ilyesmit az orvosom.


Lázmérés szerint negatív-bár nem tudom az én esetemben mi számít reggeli ébredés utánnak,tekintve, hogy kismilliószor kelek éjjel a gyerekek miatt. :)

2017. febr. 18. 07:25
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy, mit gyanítasz, az orvos ért hozzá, te nem. Viszont legalább most lehet, hogy a saját butaságod miatt terhes lettél.
2017. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!