Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha közel vagyok a 40 hez...

Ha közel vagyok a 40 hez változások mennek végbe?

Figyelt kérdés
38 vagyok. Négy éve elvetéltem. Arra gondoltam változik a női hormon ilyen korban? Vagy ha terhes lennék lehet menstruálnék alatta? Ki mit tapasztalt 40 körül teherbe esés előtt, alatta? És azt hallottam ilyen korban nagyobb az esélye az iker terhességre. Minden tapasztalatot szívesen fogadok. Nagyon köszönöm.
2017. febr. 18. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

29 illetve 39 évesen vagyok várandós.

A különbség annyi hogy most fárasztóbb minden...

A teherbeeséshez 5 hó, majd most 2 év kellett. (1 vetélés volt közben)

Barnázás az elvesztett terhesség nélkül volt, mensi helyett.

Most a méhszájat részben fedő méhlepény miatt volt barnázás....

De vérzés nem volt idáig (kop-kop)

Nagyvonalakban ennyi.


35 hkm

2017. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és most is 1 baba van :-)
2017. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mitől menstruálnál terhesség alatt? Ez nagyon ritka, terhesség alatt semilyen vérzés nem normális dolog.

Az ikerterhesség esélye nem nagyobb, a vetélésé viszont igen, mert gyakoribb a kromoszóma-rendellenesség. (Ezért ajánlot valamilyen genetikai vizsgálat is a babánál.)

És hát sokszor nehezebb teherbe esni, több ideig tart.

2017. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ajánlott (bocs)
2017. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!