Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló miatt lehet...

Fogamzásgátló miatt lehet vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem szedek gyógyszert, babát terveztünk. Hőmérőzök minden reggel. Most úgy alakult, hogy múlt héten elkezdtem újra a gyógyszert, halasztani szeretnénk a baba vállalást. Múlt héten csütörtökön megjött a bajom így újra elkezdtem a fogamzásgàtlót. A probléma viszont az, hogy az ébredési hőm még mindíg 36.9 37.1 között mozog. A bajom egy napig tartott és alig volt valami vérzés. Tudom ha valaki fogamzásgátlót szed akkor nincs értelme a hőmérőzésnek. De folytattam, kíváncsi voltam hogy leesik e a hőm menzesz körül. És azóta is mérem mert még mindíg nem esett le. Peteérésem február 1-jén volt. Tesztet is csinàltam pont aznap reggel mikor megjött,mert szép volt a hőgörbém és furán éreztem magam. Persze aznap jött is utána az a kis vérezgetés. Amitől tartok, hogy mégis terhes lehetek és pont most kezdtem újra a gyógyszert. Szédülök, hányingerem van. A fogamzásgàtlótól lehet vagy lehetséges, hogy babás vagyok?!

2017. febr. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetséges, csinálj egy tesztet, az biztosabb választ ad, mint a tippek
2017. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tabletta nem okoz hőemelkedést. (Azért nincs értelme ilyenkor hőmérőzni, mert ez egy mesterséges ciklus.)


A teszt negatív lett? Szerintem ismételd meg most (azóta eltelt pár nap). Ha negatív, akkor nem vagy terhes, lehet, hogy lappang benned valami.

Ha pozitív, akkor ne aggódj, nem lesz baja a babának, viszont minél előbb menj el dokihoz vagy legalább hívd fel és kérdezd meg, hogy ebben az esetben hogy kell abbahagyni a gyógyszer szedését, illetve nem kell-e progipótlás ilyen esetben.

2017. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A férjem is azt tanácsolja teszteljek újra, mert nem festek túl jól.
2017. febr. 21. 14:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt megjött arra az egy napra előtte elnehezültek a melleim és fájtak. Aznap mikor vérezgettem elmúlt, de most tegnap óta megint kezdődik.
2017. febr. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!