Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ket nappal a menstruacio...

Ha ket nappal a menstruacio elott szexualis kapcsolat tortenik, megtortenhet vedekezes nelkul a terheseg?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemvalszínű. Vagyis maga a megtermékenyülés megtörténhet (hiszen az a petevezetékben történik és onnan vándorol a megtermékenyült sejt a méhbe) de mikor a méhbe ér, nem lesz megfelelő állapotú a méh nyálkahártyája a beágyazódáshoz. Ez azonban csak elmélet!! Hiszen a menstruáció időpontja is csak elméleti. Vagyis nem 100%, hogy megjön azon a napon amikorra várod. 1-2 nap csúszás pedig már azt jelentheti, hogy még időben beágyazódik a megtermékenyült petesejt – és a vérzés elmarad.
2008. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én először kételkedtem benne, de mióta együtt feküdtem több olyan kismamival, akik a menstruációjuk előtt 1-2 nappal, ne adj'Isten alatta estek teherbe, azóta elhiszem, hogy így is lehet :-)
2008. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!