Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-es érzékenységű nagyon...

10-es érzékenységű nagyon halvány pozitív tesztben bízhatok?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve próbálkozunk de eddig eredménytelenül.. túl vagyok az első clostys hónapon, és holnap kéne megjönnie (28. nap) . Kíváncsiságból vettem egy 10-es érzékenységű tesztet ami halvány pozitív lett (most csináltam meg).

Szerintetek ez még nagyon korai az örömhöz ?

Köszönöm a válaszokat :)



2017. febr. 21. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van még egy teszted akkor csináld meg reggel elsőből. Az biztosabbat mutat.

Én soha nem teszteltem késés előtt. Így is csak 4nap késés után lett halvány pozi reggeliből, délutáni ugyan az nap negatív.

2017. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztatónak biztató, de holnap is tesztelj! Drukkolok!!!
2017. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Valamiért 2 fajta tesztet vettem ma, holnap reggel megpróbálom a másikat. Olyan izgatott vagyok :)
2017. febr. 21. 18:25
 4/6 VeDi84 ***** válasza:
Mi újság Kérdező? Megcsináltad a másik tesztet?
2017. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináltál másik tesztet? Megy a drukk
2017. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok! igen ,megcsináltam, 25-el és halványan látszódik a 2 vonal :) várok még pár napot és megint megismétlem. Ma kéne megjönnie.. köszönöm a drukkokat :)
2017. febr. 22. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!