Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori az, hogy 14...

Mennyire gyakori az, hogy 14 hetesen semmi tünet és rendesen megjön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire gyakori az, hogy 14 hetesen nincs semmi tünet (meg is jön rendesen és tényleg semmi tünet nincs) ? Létezik egyáltalán ilyen? Mi a jele, ha baj van a magzattal?
2017. febr. 22. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon ritkan fordul elo ilyen,a 14.heten mar a baba "nagy"szoval verzesnek egyaltalan nem kene lennie. Szerintem minnel hamarabb menj el orvoshoz,mert nem igen szoktak verezni a terhes nok a 14hetben foleg. A tunetek meg altalaban 12hetben enyhulnek.

2017. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős terhesen nincs olyan, hogy megjön, ha vérzés van, az nem jelent jót és azonnali orvosi ellátást igényel.
2017. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal doki!

Az már nem megjön, hanem baj van valószínűleg a babával.

2017. febr. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem màr az nem oké hogy vérzel 14 hetesen,szerintem ne gondolkodj hogy jo e vagy sem a vérzés hanem keresd fel a nögyogyászod.
2017. febr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ird meg aztan mi lett , :(
2017. febr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hetesen lepèny levàlàs okozta a vèrzest. Nem jàtèk. Tessèk orvoshoz menni ha kismama vagy. Ne jàtsz !
2017. febr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen. Anyukam a battyammal 5 honapos koraig verzett, megis minden rendben volt, persze ez NAGYON ritka. Mindenkepp hivd fel a dokidat vagy menj be hozza! Kivanom hogy semmi rossz ne legyen veletek! Majd irjal hogy mi van veletek.
2017. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!