Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Eddig rendesen...

Lehetek terhes? Eddig rendesen meg volt.

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit aggódom, hogy lehetek-e terhes úgy, hogy a párommal júl 24-én voltunk együtt először, védekeztünk (de...hát na...nem értünk hozzá, mindkettőnknek első alkalom, félek, hogy nem jól volt fenn az óvszer) , és azóta kétszer meg is jött, úgy ahogyan az a nagykönyvben meg van írva.Ennek ellenére (jövőhét szerdán kell,hogy megjöjjön) hisztis,kívánós vagyok, négy napja pecsételő, barnás folyásom volt(az lehet peteéréstől?) , kicsit fájt a gyomrom. Ebben közrejátszhat a betegség? Valami hányásos-hasmenéses vírust szedtem össze, illetve hánytam reggelente és hasmenésem van. Kicsit kétségbe vagyunk esve, még nem szeretnénk babát. Lehet csak én vagyok paranoiás?

2015. okt. 6. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy, főleg hogy rendesen megjött. Én is voltam hisztis meg kívánós mikor a hormonjaim nem voltak rendben. De hogy megnyugodj tesztelj egyet.
2015. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha júius óta nem voltatok együtt (?!) akkor nem lehetsz terhes. Ha azóta is éltek nemi életet, az utolsó vérzés óta persze teherbe eshettél. Pecsételés sokmindentől lehet. Terhestüneted még nem lehet, ha jövő szerdára várod. Leginkább paranoiáról lehet szó.
2015. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú, egy kicsit már ez megnyugtatott, köszi :) Egyébként tesztet ma vesz a párom, én itt falun nem merek, mert pletykások nagyon.
2015. okt. 6. 10:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem csak az...Mostanság rengeteg rémálmom volt, és anyukám is rettenetesen beparáztatott.
2015. okt. 6. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!