Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez baj lehet vagy el ment baba?

Ez baj lehet vagy el ment baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok kerdezem az hogy 11 napig késet után 12 nap után meg jött vetem is tesztet pozitív is lett enek nagyon örültem de meg van és sok jön és néha gorcsolok is ez baj lehet?
2017. febr. 24. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mond?
2017. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pozi teszt.. Sok vérzés es görcsök.. Sajnos vetelesre utalnak mindenképp Menj el dokihoz hogy megnézze rendben van-e a méhfalad stb... Sajnalom, de fel a fejjel jon meg napsütés a télre 😉
2017. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ma megint vetem tesztet de is az pozitív volt, akkor ma nm mutata volna ha el ment volna baba ? de azóta is meg van már 7 napja most ez baj?
2017. febr. 28. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha el is veteltel a teszt meg akar egy hétig is pozitiv.. Lassan ürül ki..sajnos doki zudna tobbet mondani
2017. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De Ennyi vérzéssel szerintem esélytelen hogy ha volt is baba akkor az megmaradjon.. (előző voltam) es tényleg sajnálom, sajnos tapasztalatból tudom milyen rossz ez.
2017. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!