Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van egyáltalán olyan ember...

Van egyáltalán olyan ember aki mindent megpróbált, mindenen keresztül ment és mégsem lett baba?

Figyelt kérdés
Mi negyedik éve járjuk a meddosegi intézményeket, minden volt 7 inszem 3 lombik és a legtöbb amit tudtam produkálni egy mehenkivuli terhesség volt, mindenki bíztat adjuk fel majd jön spontán meg ilyenkor szokott spontán sikerülni...nem tudom ha nem megyünk többet meddosegibe szerintem sose sikerül- vagy törődjek bele hogy ez a sorsunk?

2017. jan. 14. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Rengeteg embernek azért nem jön össze a baba, mert extrém módon rástresszelnek. Tesóm egyik volt tanára is ilyen helyzetben volt, de ők 8 évig próbálkoztak. Aztán beletörődtek hogy ez van lenyugodtak és utána rá nemsokára 3 gyereket is összehoztak spontán.


Aztán ott vannak azok akik állandóan potyogtatják a gyerekeket. Szerinted őket Mennyire érdekli a téma? Semennyire.


Menjek nyaralni, érezzétek jól magatokat akár egy kutyát is örökbefogadhattok(ugyis Olyanok mint a gyerekek). Ha egészségügyileg rendben vagytok, akkor Úgyis össze kell jönnie.


Az ilyen hőmérőzést meg ovu tesztelést hagyd abba, mert csak extrán idegesíteni fog.

2017. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi 6 évet vártunk a lányunkra. Sok sorstárs történetét ismertem meg, és senkinél nem az volt a gond, hogy rágörcsölt. Mindenkinél volt valós egészségügyi probléma. Mi is mehettünk volna wellnesselni akárhányszor, soha nem lett volna gyerekünk segítség nélkül. Néha én is hallok csodatörténeteket, hogy akkor sikerült amikor feladták, de ez mindig az ismerős ismerősének az ismerősével történik. El tudom képzelni, hogy a "rágörcsölés", magyarul a stressz hátráltatja a teherbe esést, de inkább úgy, hogy nem 3-4 hónap alatt sikerül, hanem mondjuk 1 év alatt. Viszont ezeknél az embereknél eleve nem volt akadály. Aztán persze lehet, hogy van egy-egy valóban csodaszámba menő igaz történet is, de nagyon ritka lehet, én erre nem adnék sokat.

A helyedben mennék tovább, lehet másik inzétetbe. Esetleg, ha fiatal vagy és ráérsz, akkor ki lehet hagyni egy kis időt és esélyt adni a spontán terhességnek, de erre én határidőt szabnék és utána mennék tovább.

2017. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedbe váltanék orvost, és keresnék egy jó endokrinológust. Több szem többet lát. Sosem szabad feladni :-) Az egyik ismerősöm hasonlóan járt mint te. Orvost váltott, aki egyszerre megállapította, hogy miért nem sikerül neki a lombik. Kérdem én, akkor a másik miért nem látta ezt? Ne hagyd annyiban, válts! Drukkolok!
2017. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
32 evesen feladtam. 34 vagyok, baba sehol, pedig egy kezemen meg tudom szamolni, hanyszor jutott eszembe, hogy na, most sem sikerult. Iden kezdjuk ujra a klinikazos oruletet, foleg a parom miatt, en mar evvekkel ezelott beleptem a les..rom szakaszba- egyebent tuti megorultem volna. Ennyit a ragorcsolesrol.
2017. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Barátnőmék 5 lombikon és nagyon sok vizsgálaton voltak túl, mikor ügy döntöttek hogy örökbe fogadnak kisbabát, rá öt év múlva spontán terhességből lett a kis tesó.
2017. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy mindent megnézettetek?!

Nekünk most 6 év után úgy sikerült a lombikunk, hogy kiderült, hogy magas az NK funkcióm és sejtarányom. Erre a lombikkal összehangolva kaptam intralipid infúziókat. (Mindent magán úton rendeztünk.) És a lombik előtt végigcsináltam Harkányban egy 3 hetes meddőségi kezelést. Ha ezek ellenére sem sikerült volna -de szerencsére sikerült- akkor még tovább mentünk volna: HABAB vizsgálat, és ha pozitív, akkor IVIG. Nézettetek ilyesmit?

2017. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Keresztanyumék. 50 felett vannak. Annak idején mindent próbáltak, évekig, de nem jött össze. Sajnos spontán sem.

Azt a tanácsot kapták hogy talán ha nem egymással próbálnák, összejöhetne. Állítólag van ilyen, hogy két ember "nem passzol össze" :-(

2017. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Én soha nem adnám fel!!!Bele őrülnék ha feladtam volnA!!!! 24 hetes lombikos mami
2017. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Feladni nem szabad!!! Ha van valami bizonyotott bajod ami miatt nem tudsz teherbe esni akkor nem hiszem, hogy a "ragorcsoles" a baj. Gyűlöltem amikor nekem ezt mondtak. Nekünk 5 év intézezbe járkálás után az 5. Lombik sikerült ( a 4. is sikerült de nem maradt meg). Mindig felszivtam magamat es ujrakezdtem, pedig már az orvos is csóválta a fejét, hogy miért nem sikerül. Aztán eljött a mi időnk és a terhesség elejét végig véreztem, mégis itt szoptatom a 6 hetes kisfiamat. Hajrá, én nagyon drukkolok !!
2017. jan. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Ilyenkor sok tanácsot kap a kismama, kinek mi válik be.

Sajnos csak én is a saját sztorimat írom le, hátha segít:


Nálunk egészségügyi probléma nem volt (esetleg az, hogy egy petefészkem van), csak az, hogy "öregek" (én 43) vagyunk, első gyermek mindkettőnknek, hajtott a tatár, hogy sikerülnie kell, különben kifutunk az időből.

Rögtön 2 lombikkal kezdtünk, amik nem sikerültek. Mentünk volna a 3. lombikra, addigra már volt egy pozitív teszt. Mi a teherbeesés előtt 2 héttel fogadtunk örökbe egy kiskutyát, talán az is segített. Meg egy perinatális (születéssel foglalkozó) tanácsadó segítségét is kértem ebben az időben (vagy pszichológus). Nekünk is csak vágyálom volt egy kisbaba, most az a legnagyobb problémám, hogy keveset szopik az egy hetes kisbabám :)


Szerintem kevés olyan pár van, akinek minden próbálkozás ellenére végül nem lesz kisbabája... kitartást!

2017. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!