Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A baba szemébe ment véletlenül...

A baba szemébe ment véletlenül az Espumisan csepp úgy 2 órája es piros. Kicsit aggódom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én buta bem mostam ki azonnal csak egy kicsivel később.A betegtájékoztatón nincs semmi írva.Gondolom csak elmúlik!?Ugyanitt szívesen fogadok altatási tippeket.Egész nap összesen 1 órát aludt.Kicsit ki vagyok.😓

#Espumisan #szembe kerülése
2017. jan. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz! Ha nagyon zavar vagy bánt mosd ki kamillával.


Altstás: Nehéz ügy. Nálunk ha alaszanak nappal összeteszem a 2 kezem.

miket szeret? feher zaj? csend? anya mellett? külön? Saját ágyba vagy babakocsiba? Ringatva vagy rázva?

Ezek közül milyen tapasztalatid vannak?


Mi pl mindig ülve ölbe razva aludtak el.

Feher zajra. Nappal szintén ha néha alszanak

2017. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfog mulni, neha vizes kendovel torolgesd meg , megnyugtatja a szemèt es hamarabb mulik.
2017. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hónaposak vagyunk.Angolvíz,Espumisan,biogaia,colief/lactase comfort.Semmi nem volt jó talán a Colief,szelcso segített valamit.Pár napja azt hittem elmúlt.Tévedtem,újult erővel támad.A szelcso sem jó most.Valahogy nem bir kakilni,ha jön is sokkal sűrűbb mint eddig.Azon is gondolkodtam lehet hogy a foga jön.Hason folyik a nyála,amúgy nem igazán veszem észre.Más tünetet nem vettem észre .Éjjel pár napja5-7 órát is alszik.Ennek az az átka hogy alig lehet elaltatni.A rekord 4,5 óra volt fürdéstől számítva.Reggel az első evés után nagyon csendben kell lenni mert akkor nem alszik.Köszi a válaszokat nagyon megnyugtattatok.😊
2017. jan. 29. 20:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Plusz inkább a 2 órás etetés,mint a nappali nem alvás.Azzal nem volt semmi bajom.Azt kihagytam hogy a tigris a fán sem mindig jött be.Cicin alvás na az már igen meg apa rongatta sokat,de már nem nagyon bírja.Most a babakocsiban tologatjuk😞
2017. jan. 29. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok


A foguknal altalaban persze nem törvényszerű hig széklet szokott lenni.

Ha szopis legalábbis én azt veszem ki akkor majd beáll. azt hittem nagyobbacska.

Mi 1 evesek vagyunk és a fiammal a fürdésen kivül nemsok mindenre akart beállni. A lányom se. Lehet hasfájós is hozzá amit ki kell nőni mert nekünk a fiamnál volt és semmi sem segitett.

Vannak babák akik felkelnek többször ejszaka.

A lányom 6 hetes kora óta ugy alszik minden este mint egy medve most 3 eves. A fiam meg 1 evesen is felordit 3x, 4x éjszaka.

2017. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!