Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keddre nem vártam, terhességi...

Alexandra.ajk kérdése:

Keddre nem vártam, terhességi teszt negatív, van még esély?

Figyelt kérdés
A férjemmel babát szeretnénk, 5 hónapja próbálkozunk. A ciklusaim az elmúlt 7-8 hónapban 24-27 naposak voltak, mindig nagyon pontosan jött meg, sosem késett. Ma negyedik napja késik, tegnap teszteltem, egyértelmű negatívot. Jele sincs annak, hogy meg akarna jönni, előtte egy nappal mindig érzem a derekam, de most ez nincs. Lehetséges, hogy most sikerült, csak még nem mutatja a teszt? Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Orok kerdesre az orok valasz: meg barmi lehet, 50%. Az hogy sosem kesett semmit nem jelent. Nekem is kb 3-szor kesett (1-1 hetet!) eletemben es mindharomszor azt hittem terhes vagyok. Aztan amikor valoban terhes lettem(3-szor is), mar nemvart napjan pozi egyertelmu ketcsikos volt a teszt.

Mindazonaltal ha mondjuk kesobb volt peteeresed meg lehet szerencsed.....50%, tenyleg.

2017. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem valószínű a terhesség, mert már pozi lenne, de majd másnak ellenkező tapasztalata lesz.
2017. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Akarhanyszor kesett ( most pl 13napot) mindig 2-3 naponta teszteltem.. hogy hatha. Hulyeseg, h addig van remeny amìg meg nem jön. Utàna nagyot koppantam mindig. Megfogadtam h soha tobbe, ha 4nap keses utan is negativ nemis tesztelek. Annyi penzt "elpisiltem" inkabb orvoshoz megyek ha nem jon meg 7nap utan sem es kesz. Es mentem is sokkal megnyugtatóbb, mint a tesztek.:) bizakodj de sztem sincs baba. Tudom, szrul esik ezt olvasni, De ha tobbszor volt ilyen es tovabbra sem sikerul legalabb talan sikerul ravenned magad egy kivizsgalasra. Remelem semmi rosszat nem irtam. Kivanom h ne legyen igazunk.:)
2017. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk,csak annyi,hogy nekem ma van a nem várt.Egy hete gorcsolgettem,most már azt sem.Semmi jele a közelgő menstruációnak,de a tesztem egyértelmű negatív,úgyhogy következő hónapban már nem élem bele magam.Szerintem 4nap késéssel mutatnia kellene.Probalj másfajta tesztet csinálni.Drukkolok,és írd majd meg,hogy mi lett...
2017. febr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem késett nekem. Most az első próbálkozós hónapban úgy néz ki, hogy teljesen kimarad, már másfél hete meg kellett volna jönnie. Amikor a 3. nap is negatív lett a teszt, még mindig reménykedtem, de egy belső hang azért súgta, hogy már látszódnia kellene a teszten. Az első terhességemkor már szép pozitív volt a teszt, amikor meg kellett volna jönnie. Csütörtökön teszteltem utoljára, többet nem fogok. Azért kívánom, hogy neked sikerüljön!
2017. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!