Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue "not pregnant"...

Norman Bates kérdése:

Clearblue "not pregnant" kinyitottam es ott van rajta a 2 gyonyoru csik, nem kell keresni, akkor most mi van? (Halvany de egyertelmuen ott van )

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 11:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Pedig 3 csikos ha pozitiv!
2017. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%

Minek szeditek szét? Valami csodát vártok?

Ha gyanús,hogy korán csináltad,csinálj másfélét pár nap múlva. Mi a fenének szerelgetni

2017. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Olyan pokkhendina tobbseg, senki nem tudta megindokolni az allasponthat, csak bunkozik....

10 dpon vagyok valoszinuleg koran teszteltem, es veletek ellentetben utananeztem, 2 csik azert van mert lh-t is nez nem csak hcg-t.

Elfogadom, ha valaki megindokolja amit allit nem csak lekezeloen beszologat.... hova jutott a kozosseg.

2017. febr. 26. 13:08
 14/33 anonim ***** válasza:
84%
Itt nem vegyészek vannak, hogy negindokolják neked a terhességi teszt hatásmechanizmusát. Vagy ha az érdekel, akkor kérdezd azt. Kiírta, hogy nem vagy terhes, talán el kellene hinni, bár eleve 10 dpo-n tök felesleges tesztelni, mert nem fog biztosat mutatni, nem attól leszel terhes, hogy teljesen behülyülsz és szétszeded a teszteket. Nyugi!
2017. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha jol latom meg szerkesztve is van....mi ertelme becsapni magad? Nem pokhendisegha 10 ember megirja hogy a magad erdekeben ne fuss felesleges kort. Az viszont az, ha hulyeseget csinalsz es amikor ramutatnak, meg neked all feljebb.

Semmi ertelme szetszedni, sz.arraszerkeszteni, orulni a fantomcsiknak es fogadni a gratukat aztan 4 nap mulva betenni a tampont mert megjott...

2017. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
61%

Két gyerekem van,sose szereltem szét a teszteket,nem néztem peteérést,nem mértem semmit,azt se tudom mi a jó isten az a dpo .

Szóval nem pökhendiség,hanem tapasztalat,hogy mi a jó büdös fenének tesztelni mielőtt meg kéne jönnie,meg miért kell kb aznap hogy huuu eddig reggel jött meg most meg du és méh semmi.

2017. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%
Hiába pontozol le mindenkit, ez a teszt negatív. Minek tesztelsz addig, amíg nem késik? Azért egy digitális clearblue nem olcsó mulatság, felesleges pénzkidobás. Ha már magadnak is hazudsz, hatalmas lesz a csalódás, amikor késés nélkül megjön. 14 hónapot vártam a második lányomra, ovuláció teszteltem is, de egyszer sem volt negatív tesztem, mivel nem teszteltem feleslegesen. Amikor már 2. napja nem jött meg, akkor teszteltem rettegve. Pozitív lett. Szóval felesleges előre tesztelni.
2017. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Ezen a teszten mi lenne szerkesztve?? Igy nez ki belulrol, csak azert mert neked az 500 forintosnal nem telik jobbra es meg nem lattal ilyet az nem jelenti azt, hogy szerkesztve lenne...

A pokhendiseg pedig az ami a valaszokbol arad, senki nem irta normalis hangnemben, hogy miert van 2 csik, miert nem szabad szetszedni. Minden kerdes alatt ez megy, meg erezze rosszul magat az ember, hogy fel mert tenni egy kerdest! Akkor mire van ez az oldal?

2017. febr. 26. 15:11
 19/33 anonim ***** válasza:
56%

Ez a teszt szerinted miert ilyen? Ha szet kellene szedni, rairnak;)

En csak Gabrielt hasznaltam, de a budos eletben nem jutott eszembe hetekkel elobb tesztelni, szetberhalni es egyeb hulyesegek.

2017. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%

Digitális tesztnél ha szétszeded 3 csíkos a pozitív. Egyébként a digitális teszt mutatja kis később a terhességet. Azzal pont nem volt jó ötlet korán tesztelni. Kevésbé érzékenyek, többre mentél volna valami olcsóbbal. Drukkolok, hogy végül legyen baba, de kár volt most ennyit áldozni rá, mert ettől még lehetsz terhes, csak ilyen korán a digitális nem mutatja ki.


Sok sikert!

2017. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!