Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue "not pregnant"...

Norman Bates kérdése:

Clearblue "not pregnant" kinyitottam es ott van rajta a 2 gyonyoru csik, nem kell keresni, akkor most mi van? (Halvany de egyertelmuen ott van )

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 11:03
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso, hogy emberi stilusban valaszoltal, nem ugy, mint a tonniek.

Ott van a harmadik csik is csak nagyon halvany, de azert szerintem latszik a teszten, de irtak valahol, hogy 3 csikkal is lehet negativ :(

Valoban varhattam volna a digitalissal, holnap ujra probalkozom a hagyomanyos csikossal (first response), a digitalisat pedig hagyom kesobbre.

2017. febr. 26. 15:58
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de 11.dpo-n mégis minek akarsz tesztelni.Várj legalább a nem várt napjáig.
2017. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Kivancsi termeszet vagyok, a dobozon az all, hogy akar 4 nappal a nemvart elott lehet hasznalni meg egyebkent is rengetegen irjak, hogy 10 dpo korul mar pozit teszteltek..

Jah, meg amugy is van csomo tesztem.

2017. febr. 26. 16:24
 24/33 anonim ***** válasza:
Én anno angol fórumokon olvasgattam a digitális tesztről. Szóval mindig 3 csík van. Itt a csíkok erőssége számít. Ezétt nehéz utána ellenőrizni. Ezt a tesztet azért felesleges szétszedni mert más elven működik, mint a hagyományos. Tessék: [link]
2017. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%

500 forintos tesztnel nem telik jobbra, ezt honnan gondolod barkirol? Clearblue-t pisaltal le aztan az olyan mintha bementel volna ebedelni a Ritz-be talpig Gucciban?

Eletemben ilyet nem irtam meg senkinek de az ilyen ostoba gyoker no tesztjei maradjanak csak negativak.....ne szaporodjon a nagykepu sotet fajtad.

2017. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
82%

#1-es vagyok. Mi 6 évet vártunk a sikerre, de egyszer sem süllyedtem ennyire mélyre, hogy szétszedjek digitális teszteket (igen, nekem is futotta rá...), vagy minden nap teszteljek, még mielőtt meg kéne jönnie. Pedig kíváncsi természetű vagyok én is. De a józan eszem, és a biológia tudásom még a legnehezebb, leghosszabbnak tűnő időszakokban sem hagyott el.

Nem normális dolog, amit csinálsz; ezért kaptál ennyi negatív kritikát.

Én nem bántásból írtam, amit korábban; és még a képedet is megnéztem előbb, ennek láttán írtam, hogy felesleges volt.

Szívesebben gratuláltam volna inkább; de hiába erőltetjük: ez (még) nem jelent sikert! (Ettől függetlenül később még lehet, ha csak azért lett negatív, mert elkapkodtad a tesztelést.)

2017. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett a mások teszttel.
2017. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező szerintem túlérzékeny vagy. Az első válaszoló teljesen normálisan írta le neked a választ, és te már ott elkezdtél bunkózni, amire természetesen már csak ilyen válaszok jönnek.


Amúgy én is rengeteget teszteltem, megtehettem. De másnak nem vágtam a fejéhez.... A digitálisat, meg érdemes akkor csinálni ellenőrzésképp, ha van már pozi teszted, vagy sokat késik. És tényleg ne szedd szét, ezt nem érdemes.

2017. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem az elso valaszolonak szolt a kommentek, valaki orta, hogy biztos szerkesztve van a kep, arra irtam, hogy nyilvan nem latott meg ilyen tesztet. Azert ittam ilyen stilusban, mert undorito ahogyan megvadolt az illeto.
2017. febr. 27. 00:22
 30/33 anonim ***** válasza:
58%

#1 ismét: " ha raneztel volna a kepre es latod a csikokat ertened a kerdest!"

Ez volt a te pökhendi válaszod, egy normális hozzászólásra már indításként...

Ezután már 'amilyen az adjon Isten....

2017. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!