Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál nektek tesztelés...

Lombiknál nektek tesztelés előtt megjött a vérzésetek?

Figyelt kérdés
Mert neültetès utàn 14 nappal kell tesztelni ès az akàr 3, akàr 5 napos embriókat kapsz vissza, az túl van a peteérèstől szàmított 14. napon, ami a vèrzès napja.
2017. febr. 27. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tesztelni kell, hanem a vérvételre menni a leszívástól számított 14. napon.


1. lombik chrinone gél mellett megjött a leszívástól számított 12. napon, rendes élénk piros vér volt.


2. lombik 3x3 utrogestan mellett elkezdtem maszatolni barnás-pirosas színű volt, szintén a 12. napon.


3. lombik chrinone gél + napi 1 agolutin injekció mellett sikerült.


Tehát nekem amikor nem sikerült meg is jött előbb, minthogy vérvételre mentem volna.

2017. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene megjonnie mert terhesseg eseten nem valik le a mehnyalkahartya lombiknal sem.
2017. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy terhessègnèl nem jön meg a vèrzès. Csak az èrdekelt, hogy ha nem sikerült akkor megjön-e magàtól.
2017. febr. 27. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem, amikor nem sikerült, Crinone mellett megjött a vérzés teszt előtti napon.
2017. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VeDi84 ***** válasza:
3 sikertelenségen vagyunk túl; 3x2 Utrogestant használtam, sosem jött meg ameddig használtam.
2017. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ertem, bocsanat! Nem jol ertelmeztem a kerdest...! :(

Mielobbi gyermekaldast Nektek!

2017. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg, míg használtam az utrogestant, csak abbahagyás után 2-3 nappal.
2017. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!