Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek orvoshoz, fog...

Holnap megyek orvoshoz, fog valami latszani az uh-on?

Figyelt kérdés
8napja voltunk egyitt a baratommal,nem jott meg,ketszer kerultem ugyeletre,mert szedultem-elajultam.Hanyinger es faradekonysag jelentkezett ezenkivul. Orvoshoz egyebkent is mennek,csak most ez pluszban is problemam. Mutatkozhat ilyen koran valami az uh-on?
2017. febr. 27. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Késik már a menzeszed?


Valószínűleg nem fog még látni semmit. Ilyenkor még sem a vérvétel sem a teszt nem mutatja ki. Persze azért említsd meg neki.

2017. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
8 napja?! Még be se ágyazódott, a tüneteidet NEM terhesség okozza. Semmit nem fognak látni, mert hogy nincs is mit. A nőgyógyász emiatt eléggé feleslegesnek tűnik, legkorábban 2 hét múlva lenne értelme. Hacsak nincs valami sügős bajod (fertőzés), inkább várj ezzel 2 hetet. Helyette menj el a háziorvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Vérkép, vérnyomás stb.
2017. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es :igen en is erre gondoltam eloszor magamtol,de az egyik ugyeletes orvos azt mondta siman lehet terhesseg miatti a rosszullet. Nogyogyaszhoz egyebkent is mennek rakszuresre. Haziorvosnal is jartam ma.
2017. febr. 27. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 8 nappal ezelőtti együttlétből 1000%, hogy még nincs terhesség, esetleg korábbiból, ha nem védekeztetek, de gondolom, csináltál tesztet. Mire a tünetek megjelennek, már legalább halvány pozi a teszt.

Ha teheted, várj a rákszűréssel 2 hetet, ha addig nem jön meg, már látható lesz az esetleges terhesség, de az is lehet, hogy addig megjön.

Persze ha megnyugtat, elmehetsz holnap is, nem akarlak lebeszélni, csak ne legyél csalódott, ha nem vagy terhes, mert legalább 10 nap, mire egyáltalán elkezd beágyazódni.

2017. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es voltam megint.
2017. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. febr. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!