Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült hogy babát várok.5...

Kiderült hogy babát várok.5 hetes leszek mikor megyek orvoshoz, de ez csak általános vizsgálat lesz, és lesz hasi ultrahang is amin a belső szerveket nézik. Lehetséges hogy látszani fog a baba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát még nem nagyon fogsz látni semmit csak egy kis pötyikét annyira pici még de azért élmény lesz ígyis az uh:)Kellemes babavárást:) 36 hetes kismami
2009. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A baba meg nem, de a petezsak mar nagy vszinuseggel fog latszani. Gratulalok!:)
2009. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Szia!Hasi UH 5 hetesen?Hüvelyi az elterjedt, de vannak kivételek. Nekem 5 hetesen (hüvelyi) látszódott, hogy kialakulóban van egy élet. Esély meglehet rá, hogy látni fogja a doki az embriót, de az is lehet,hogy csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látja majd.

De biztos minden rendben lesz!Sok sikert kívánok!

11+5 hetes

2009. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korán mész még csak a terhesség tényét fogja veled közölni.amit amugy is tudsz.Ha nincs panaszod ráérsz 2-3 hét múlva akkor már szívhangot is fog látni.Én az előzőnél 8,most meg 9 hetesen mentem előszőr.Vitamint te is tudsz venni magadnak a patikába hiszen recept nélkül adják.de ha megnyugtat menj a dokihoz de ne ijedj meg pár hét múlva vissza rendel,hogy a szívhang megindult-e.Boldog babavárást.13 heteske
2009. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem nem egész 5hetesen csinált hüvelyi uht a dokim, és akkor is azt mondta, lehet terhes vagyok. LEHET. A terhesség tényét akkor véste a papíromra, mikor már szívhangot látott, hasival vannak kivételek, és látják a babót, de inkább hüvelyit csinálnak (nincs egy cm sem a picike:))... Gratulálok a picikéhez... és remélem a dokid jó műszerrel rendelkezik, és láthatod a picikéd.:)

19hetes kismama:)

2009. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem a terhesség miatt megyek, hanem mert kötelező a munkahelyemen, de pont "kapóra jön"! :) A nőgyógyászhoz csak kicsit később tervezek menni, hogy szívhang is legyen.
2009. febr. 1. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Az első vizsgálaton hüvelyiultrahan lesz sőt az első 12hétben az van,rákszűrés.Majd visszarendel 2 hét múlva.Én is így voltam.5Hetesen voltam előszőr majd visszarendelt és már 2hét múlva hallottunk szívhangot is.Most voltam megint 12hetesen és még mindig hüvelyuh volt.Vitamint elkezdheted bármelyiket.Sőt érdemes is,mert igy csökken az esély a fejlődésirendeleneség kialakúlására.Boldog Babavárást.
2009. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma voltam 5 hetes 3 naposan, de hasin még nem látott semmit. Két hét múlva kell elmennem hüvelyire, akkor már azt mondja látszani fog. Amikor bejelentkeztem még én is csak a rákszűrés miatt, aztán közben beütött a bumm. Boldog babavárást! :)
2009. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!