Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ilyenkor még kétesélyes...

Vajon ilyenkor még kétesélyes a dolog? Vagy nagyobb az esély, hogy megjön?

Figyelt kérdés

[link]

Még soha nem volt ilyen barnás pecsétem, és emelkedő hőm. Eddig túl hosszú ciklusaim voltak (gyógyszer után, egy éve), úgyhogy nem tudom, mikorra nem várom. Azt gondolom volt ovum és talán 12 dpo-n vagyok. Tegnapi 25-ös teszt negatív volt (korán csináltam), lehet, hogy holnap csinálok még egyet. Holnap reggel hívom a dokimat eredményért, most csinált 21. napi vérvételt, mert babát szeretnénk. Tünetem semmi konkrét nincs, (néha fájt a derekam és peteérés óta az alhasam, de gondolom ez nem jelent semmit), de nem érzek semmi különöset.


2010. máj. 9. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

ovud a 23 ciklusnapon volt. ez a 8 dpo szerintem.

Ne ringasd bele magad de lehet beágyazódásos vérzés is. Holnap ne tesztelj majd min. 2 nap múlva.

2010. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, mert leesett a hőm 36,4-re, és ugyan még nem jött meg, de ez nem lehet másnak a jele. Viszont akkor a barna pecsét valami hormonzavarra utalhat. Hát úgyis ma reggel hívom a dokimat...:( azért köszönöm választ.
2010. máj. 10. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!