Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó esély az anyaságra!...

Utolsó esély az anyaságra! BMC vagy Kaáli? Utolsó lombikomra készülök, tapasztalatokat szeretnék kérni erről a két intézetről!

Figyelt kérdés
Minden érdekel,illetve ha dokit is ajánlanátok nagyon hálás lennék!Mi az amiért fizetnem kell,és mennyit ,milyen vizsgálatokat kérnek legelőször,mert ha tudnám akkor már úgy keresem fel az intézeteket hogy ezek a vizsgálatok meglegyenek!És van-e valami plusz dolog amit a dokik nem mondanak,de érdemes elkezdenem(gyógytea...stb).Az is érdekelne hogy ebben a két intézetben milyen injekciókat használnak a stimulációhoz,minden doki ugyan azt használja intézeten belül?Segítsetek mert nagyon körül tekintő akarok lenni,hiszen ez az utolsó esélyem az anyaságra:(
2011. nov. 22. 23:16
 1/5 anonim válasza:

Miért ez az utolsó esélyed, ha megkérdezhetem?

PCOS, esetleg más betegség? Ha az előbbi akkor esetleg egy kicsit tudok segíteni.

2011. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 lombikon vagyok túl ebből 4 TB-s volt és már csak 1 lehetőségem maradt.
2011. nov. 23. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Kaáliba járok, Krizsa dr-hoz, meg vagyok elégedve vele. Nem tudom a többi doki milyen szurikat ír fel. Ő nekem Suprefctot és Gonal F-et.

Első konzi 13 ezer. Spermavizsi is annyi. Meg egy UH 8 ezer. Többit elfogadják.

Milyen eredményeid vannak?

3. napi vv, TSH biztos kell. Gondolom, ha ennyi lombikod volt, volt laparod, hiszteroszkópiád, immunológia, trombózispanel, stb, IR terhelés.

2011. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Laparon kívül minden volt,de mivel 2 méhenkívülim volt,ezért akkor gondolom minden mást megnéztek bent!
2011. nov. 24. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A kaálit ajánlom,én is oda járok.
2011. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!