Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó esély az anyaságra!...

Utolsó esély az anyaságra! BMC vagy Kaáli? Utolsó lombikomra készülök, tapasztalatokat szeretnék kérni erről a két intézetről!

Figyelt kérdés
Minden érdekel,illetve ha dokit is ajánlanátok nagyon hálás lennék!Mi az amiért fizetnem kell,és mennyit ,milyen vizsgálatokat kérnek legelőször,mert ha tudnám akkor már úgy keresem fel az intézeteket hogy ezek a vizsgálatok meglegyenek!És van-e valami plusz dolog amit a dokik nem mondanak,de érdemes elkezdenem(gyógytea...stb).Az is érdekelne hogy ebben a két intézetben milyen injekciókat használnak a stimulációhoz,minden doki ugyan azt használja intézeten belül?Segítsetek mert nagyon körül tekintő akarok lenni,hiszen ez az utolsó esélyem az anyaságra:(
2011. nov. 20. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi a párommal Tapolcai PRI be járunk nagyon nagyon rendesek,mindent készségesen el mondanak-magyaráznak!Dr.Török Attila "kezel" minket!nekünk eddig a vizsgálatok voltak "csak" meg az első vérvételem 2.000,- volt a második 14.500.-volt.a nőgyógyászati vizsgálatért valamint a ffi. vizsgálatokért nem kellett fízetni!nekünk ki derült, hogy csak a lombik segít rajtunk, szóval majd valamikor megyünk katonákat fagyasztatni (mihelyst találtam új munkahelyet).Aztán majd meg látjuk mit tudnak velünk kezdeni!Én csak ajánlani tudom!Bár a fekete hajú recepcióstól tépem a hajam :-) tőle sokminden ne akarj megtudni :-/ de a Piroska nagyon nagyon rendes és türelmes :-D
2011. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De elfelejtettem írni hogy a pesti Kaálira gondoltam!

Sok sikert Neked!

2011. nov. 20. 12:12
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pestre járok a kaáliba és teljesen nyugodt szívvel merem neked ajánlani!Nagyon segítőkészek mindenben és már az első alkalommal is úgy bántak velem mintha ezer éve ismernének!Amik kellenek a lombikhoz:(fél éven belüli eredmények)tőled:clamidia eredmény,citologia eredmény,3.napi hormonvérvétel eredmény,ált.labor,ekg,párodnak spermavizsg.eredmény,mindkettőtöktől:hiv vérv.eredmény!Ezeket a vizsgálatokat bárhol meg csináltathatjátok el fogadják.Amiért mindenképpen fizetnetek kell az első konzult.13.000ft és egy uh.8.000ft.onnéttól,hogy kezdik a lombik stimut már nem kell fizetni "csak"az inekciókat!Nekem suprefact-ot adtak a hormonok leállítására,gonal-f-et peteérésre,ovitrelle-t tüszőrepit,utrogestan hüvelykapszulát és crinone hüvelygélt beülti után.

Én Dr Kovács Péterhez járok nagyon kedves,segítőkész el magyaráz mindent pontosan és teljesen úgy éreztem,hogy neki is nagyon fontos a mi sikerünk!Gyógyteákat nem ittam és semmit amit nem mondtak!Azért nem érdemes kísérletezgetni ezekkel mert a szükséges hormonokat meg kapod gyógyszer és inekció formában így ronthatod az esélyeket és a stimulálás eredményességét!!!Amit szedek leszívás óta(orvos ajánlotta)femibion 800 terhesvitamin és ennyi!Amivel segítheted az esélyeid,hogy változtatsz a gondolkodásodon amit címként is írtál!!!Nincs olyan,hogy UTOLSÓ esély!!!Ez az"utolsó" szó annyira nyomasztó,hogy a tudatod teljesen negatív irányba tereli így már hátránnyal indulsz!!!

A legjobb plusz a pozitív hozzáállás!!!!!!!!!!

Nagyon sok sikert kívánok neked!

Ja és egy kérdés:Miért az utolsó?Ötödik vagy belefáradtatok esetleg kor miatt?

2011. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:köszönöm a válaszodat!Sajnos már volt 6 beültetésem,amiből 4 TB-s volt,tehát az utolsó 5.jön.Nincsenek petevezetőim,így a spontán terhességre nincs esélyem.Ezekre a vizsgálatokra a háziorvos tud beutalót adni?
2011. nov. 20. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok:Nagyon sajnálom,hogy ennyi sikertelenségen vagy túl így kicsit érthető a megfogalmazás viszont annál inkább fontos lenne,hogy minden egyéb tényező is ki legyen zárva mint például(ha még nem volt)inzulinrezisztencia és genetikai összeférhetetlenség mert ha valamelyik is fenn áll nálad akkor előbb azt kellene kiküszöböni(a genetika gázos de IR-re van gyógymód)

Az ált.vérvételt,ekg-t,hív vizsg.-ot házi dokival a citológiát+clamidiát nőgyógyászaton az andrológiát ha van a környéketeken andrológussal vagy urológián-bár azt mi kaáliban csináltattuk mert nekünk nincs ahol lakom(Komárom-Esztergom megye)az volt:13.000ft.

Van ismerősöm akinek évek óta nem sikerültek a lombikok sem és nézettek inzulin értéket,kiderült,hogy nem jó,kapott kezeléseket és...TERHES!Mindenek előtt ezeket kellene tisztázni nálatok is főleg ha tényleg utolsó és ami még lényeg(persze biztosan nagyon nehéz),hogy próbáld meg nem szem előtt tartani ezt az "utolsó"-t mert így nagyon nagy lesz rajtad a nyomás ami csak nehezíti a sikert!

Nagyon sok szerencsét,ha tudok még segíteni írj és ne add fel!!!

2011. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A genetikai problémát ki lehet zárni,mert a férjemtől már 2-szer spontán terhes lettem,csak méhen kívül tapadt meg,de élő egészséges terhesség volt.Ir-t 2 éve néztek és akkor kaptam rá gyogyit mert magas volt és diétázom azóta is.Fogytam 17 kilót.Tehát az is rendben van.Már gyógyult IR-es vagyok!Tehát nincs más vizsgálat ami kéne, ezek szerint.
2011. nov. 21. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Elvileg ez a kettő nehezítheti vagy gátolhatja a lombik sikerességét tehát akkor minden adott,hogy sikerüljön,úgyhogy csak erre gondolj!!!Amit még a vizsgálatoknál ki felejtettem a harmadik napi hormonvérvételt is nőgyógyász kérheti így arra is ő adja a beutalót!

Akkor nagyon sok sikert kívánok neked és tényleg a legfontosabb,hogy bízz abban,hogy sikerül!!!Persze írom én aki még négy napig rágódik,hogy vajon sikerült-e ráadásul az első de tudom a pozitív gondolatok vonnzák a sikert!!!

2011. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A pozitív gondolkodással semmi gondom nincs,mert akkor nem csináltam volna végig a lombikot.Mindig bíztam,sőt a 6. előtt még elmentem egy agykontroll tanfolyamra is hogy még erősebb legyen a pozitív erő!
2011. nov. 21. 13:43
 9/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is budapesti Kaáliba járok, én is merem őket ajánlani. De annyit azért szeretnék hozzáfűzni, hogy az IR-ből nem lehet kigyógyulni. :-( Én is másfél éve diétázom, lefogytam, tartom a súlyom, szedem a gyógyszert, mégsem jó még az inzulinom. Szerintem kérni fog a doki egy friss vizsgálatot erre. Nekem is van már egy egészséges nagylányom, kétszer spontán teherbe estem, de nem maradtak meg, és most minket is elküldtek genetikára is. Én a helyedben minden létező vizsgálatra elmennék, mielőtt az utolsó lombiknak nekivágnék.

2011. nov. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem a doki mondta hogy nem kell a genetika!

Az IR-ből meg azért mondtam hogy kigyógyultam,mert rendszeresen mentem kontrollra,és már a gyógyszert sem kell szednem több mint egy éve,és teljesen jók lettek az értékeim.Kellett egy év , de folyamatosan javult ,és tavaly augusztusra teljesen jó volt a 0 perces és a 120 perces is.De a diétát és a CH számlását azóta is folytatom.

Amúgy a genetikát hol és mennyiért csinálják?

2011. nov. 22. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!