Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi nagyon halvány 2....

Ki mennyi nagyon halvány 2. csíkot lát?

Figyelt kérdés
[link] én 3 nagyon halványat látok meg még rajtam kivül ketten is látták... szerintetek?
2017. márc. 2. 08:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
A felső kettőn látok, valami iszonyat halvány 2.csíkot.
2017. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Hat igy kepernyo elott csak az utolson latnek mintha valamit (amelyik picit feljebb van). De ha eloben harman is latjatok a csikokat minek feltolteni amikor egy monitor/telo elott sokkal gyengebb minosegben latunk barmit is mint ti harman eloben a sajat szemetekkel?

Marmint ha en pozitivnak latok egy tesztet es meg ket ember is, eszembe nem jut meg pluszban netre tolteni..tenyleg kivancsisagbol kerdezem;)

2017. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nagyon várjuk a picit és mindenre kíváncsi vagyok mert 7 hónapja próbálkozunk és eddig ezek mutattak valamit...28 napra most 6.án, 30 napra pedig 8.án nem kéne megjöjjön, mult hónapban 2 nap alatt elmult, 6.án jött meg és 8. estére elmult, most meg nem fáj sem a mellem sem semmim, meg vagyok fázva, szurkál néha a hasam alja, semmi mensis jel nincsen, ezért gyártom a teszteket...izgulok hátha összejött :)
2017. márc. 2. 08:34
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

Tehat meg 4 vagy 6 nap mulva kellene megjonnie?? Te jo eg, ne dobald a penzt ki az ablakon, boven eleg akkor tesztelni ha elmaradt 1-2 napja. Vagy aki nagyon nem bir magaval, 1 nappal elotte.

Az ok nagyon egyszeru: a tesztek elotte siman ertelmetlenek, mert ha negativak akkor meg siman ozitivak lehetnek verzes elmaradas napjatol. Masik ok szomorubb de minden not erint eleteben legalabb egyszer csak ha nem tesztelget esz nelkul nem jon ra: allitolag minden nonek van eleteben legalabb egyszer (nogyaszom mondta, de mas dokitol is hallottam mar) kemiai terhessege. Azaz halovany teszt es aztan megis megjon. Ettol kimeli meg magat aki kivarja az elmaradt verzest.

Itt szokas mar nemvart elott 4-5 nappal tesztelgetni, azert van minden heten egy szomoru tortenet gyakorin. A dokim ugy fogalmazott, aki nem tesztel ido elott az megkimeli magat ettol.

Ettol fuggetlenul hajra meg sok sikert de inkabb hagyd ezt a napi csikokra pisilgetest addigra amig nincs itt az ideje...

2017. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
Negativak.
2017. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez beteges. Mi a jó francnak naponta tesztelni?! Tudtommal attól még senki nem esett teherbe.
2017. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nem beteges ha aggódsz és kíváncsi vagy sztem, ha annak tartod akkor nem kell kommentelni.
2017. márc. 2. 09:17
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Tudod mikor kellett volna tesztelned eloszor? Kb. 11-12-en. Amit csinalsz, felesleges, ha tetszik, ha nem.
2017. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Bar butasag igy tesztelgetni de a Te dolgod. :))

Elso ketton latok vmit. 3.on sejteni valamit negyediken nem igazan.

Enis koran teszteltem, de en a 11 vagy 12.dpon kb.

2017. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Az egyiken szerintem száradási csík van, a másik 3 nekem teljesen negatívnak látszik. De nagyon korán van még, ha a nemvárt napjáig nem is bírod ki, 12. dpo előtt végképp felesleges tesztelni.
2017. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!