Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi nagyon halvány 2....

Ki mennyi nagyon halvány 2. csíkot lát?

Figyelt kérdés
[link] én 3 nagyon halványat látok meg még rajtam kivül ketten is látták... szerintetek?
2017. márc. 2. 08:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Ezek xepil tesztek, nekem sokkal erősebb volt a csík és nem volt baba.


Sajnos az a tapasztalatom, hogy az xepil szinte mindig kiad időn belül egy halványka második csíkot !


Én szoritok neked, hogy erősödjön egy két nap múlva. De velem a múlt hónapban kb 5 db xepil teszt csinálta ezt. Mindjárt keresek neked képet az én tesztemről .


N.

2017. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

N. vagyok.


itt vannak a képek az én tesztemről. Nagyon nagy csalódás volt amikor megjött. Bár nekem elég változó a ciklusom 25-35 napos volt. 26. naptól tesztelgettem. 33. napon megjött .


tehát ezzel csak azt akarom mondani, hogy NE ÉLD BELE MAGAD ! Mert az xepil sajnos nem az a fajta teszt, ami ha kiad egy halvány csíkot akkor tuti baba.


[link]

[link]

[link]

[link]

2017. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

jah és minden teszten időn belül 3-4 perc múlva jött ki a második csík.


N.

2017. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez mind negativ sajnos. Nekem is 8.an nem kellene megjönnie de en majd csak 8.an tesztelek ha semmi jele nincs menszesznek. 8 ève varjuk a babat. En is izgulok.de ennyivel elötte tesztelni ez nutasag. Meg a berbetel sem mutatna ki. Es nekem most a 9.napon volt ovum. Nekem mar hetvegen mutatna ha kismama lennek. De akkor is megvarom a menszesz napjat. Tudom mit erzel. Rossz ez az allapot. En több vezelesen es egy mehen kivulin tul vagyok. De turelem. Hatha babat terem🤗
2017. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Az x-epil nem várt előtt nagyon ritkán lesz pozitív még halványan is.... sokszor, ha halvány akkor se tuti, hogy terhes az illető.


Nekem x-epil egyszer volt sokkal erősebb halvány pozi, két napra rá megjött, pedig 5 napja késett...


Most csak a facell volt 4 nappal hamarabb pozi, de ekkor már tüneteim is voltak... X-epil határozottan a nem várt napján lett pozi. Addig kb fotózhatatlan volt.


A tesztjeim:

[link]


Emiatt javaslom, ha nem várt előtt szeretnél tesztelni és pénzt pazarolni, akkor facell... és ne éld bele magad, csak, ha nem várt napján is lesz halvány pozi teszted :)


Szerintem is butaság korán tesztelni, de én is csináltam, de nekem már tünetek miatt jutott eszembe.


Sok sikert!


19hkm

2017. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A felső kettőn talán van valami.

Bocsi kérdező de ez tényleg nem normális hogy ilyen korán tesztelgetsz.

3 vetélésen vagyok túl, most 17hetes vagyok, de eszem ágában nem volt ilyen korán tesztelni, nem ezen múlik hogy velem marad e. Késett már 1 napja amikor először teszteltem. 6hetesen mentem dokihoz elöször rá két napra újból görcs és vérzés miatt 12.hétig szedtem hormonpótlást.

Szóval akár hogy aggódtam nem a tesztelésen múlt. Késés előtt pozi lesz a teszted, beleéled magad, és ha csak kémiai vagy ha korán elmegy bármi miatt akkor hiába tudtad időben. Persze örül az ember olyankor , de egy annál is nagyobb csalódás a vége.

2017. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem az a baj, hogy valaki leírja a véleményét, hanem a stílus. Nekem tegnap a fejemet vették le és arrogáns stílusban írták a kommenteket. Még a kommentelőknek nem tetszett, hogy ezt szóvá tettem.

Nyilván, nem kell minden nap tesztelni, de itt is azt látom, és tisztelet a kivételnek, hogy megy a kioktatás. Lehet valaki könnyen veszi ha már 10 hónapja nem esik teherbe, de van aki meg annyira vágyik rá, hogy 7 hónap is rossz. Nem vagyunk egyformák. Én mindenkit csak arra kérnék, ha ebben a topicban valaki tanácsot kér, ne harapja át a torkát senki senkinek.

2017. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
44%
Azt én sem értem, hogy az undokok minek vannak itt. Az ember sok hónap után már kicsit el van keseredve és minden kis szálba kapaszkodik.
2017. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

16os vagyok. Nem bunkóság ként írtam hanem jó tanács ként. Tudom milyen várni és hinni. De attól hogy ezt csinálja nem lesz jobb. csak úgy jár majd mint én, hiába a pozi teszt nemvártkor ha rá 1-2napra vagy hétre megjön. Ez úgy lelombozza az embert hogy elmondani nem lehet. Ezért inkább késsen, de soha nem tesztelek előtte, felesleges.

A másik meg, a véleményét mindenki elmondhatja, nem tudom ezért miért kell leszólni a másikat.

Három csak jót akarok.

Négy azért mert valakinek nemvárt előtt már pozi a tesztje nem jelenti azt hogy másnak is. És ha pozi is az nem 1 héttel nemvárt előtt lesz!(persze ha nem középidőben fogant hanem előtte akkor lehet). De nem hiába mondják mindenhol hogy nemvárt után kell tesztelni.

Öt, azt is megértem ha valaki gyógyszer miatt tesztel előbb, de az megint más.

2017. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kérdező nagyon eltüntél.. ?!?!?

Van valami fejlemény ??

2017. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!