Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy már megőrül...

Terhes vagyok vagy már megőrültem?

Figyelt kérdés
Kb. 6-7 hete történt egy kis baleset szex közben,kiszakadt a gumi. Esemény utánit nem írt fel nekem a kutya se hétvége volt. Azóta megjött kétszer. Viszont nagyon fura tüneteim vannak. 1-2 hete érzem hogy iszonyú fáradt vagyok minden nehezemre esik,folyamatosan szédülök mintha elájulnék. Nem hánytam de émelygek meg mintha jönne fel a sav. Plusz egész nap csak ennék és ennék mint aki meghibbant. Ráadásul össze-vissza ennék mindent,süti után savanyúságot meg ilyen abszurd dolgok..Fájnak a melleim és a hasam olyan mintha megjönne de most nagyon nem tartok még ott. Olyan érzetem van mintha lázas lennék,egyszer fázok egyszer melegem van. Ha most csinálok tesztet kimutatja vagy várjak reggelig?
2017. márc. 2. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után, ha terhes vagy, a teszt bármelyik napszakban kimutatja.
2017. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavasz van, vitaminhiány, vashiány, kimerült tartalékok, vegyél multivitamint.


Amúgy csak én nem értem, miért aggódsz, ha a lyukas gumi óta 2x is megjött? A lyukas gumis szexből ezek szerint nem lett terhesség, én emiatt nem aggódnék. Persze azóta biztos voltatok már együtt többször is, abból is lehet terhesség, hiába nem lyukadt ki a gumi.


Tesztet aznap csinálj leghamarabb, amikor meg kellene jönnie.

2017. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is aggódtam amíg nem jöttek elő ezek a tünetek és valaki meg nem jegyezte hogy tuti terhes vagyok anélkül hogy bármiről is tudott volna!
2017. márc. 2. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Tel vege - tavasz eleje, ilyenkor ezek normalis erzesek :)
2017. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!