Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki akinek tapasztalata...

Valaki akinek tapasztalata van? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval babócát szeretnénk párommal! December elején hagytam abba a fogamzásgátló szedését! Mensim kicsit zavaros mióta abbahagytam de mondta a doki is hogy ez természetes! Valakinek tapasztalata aki f.gátlót szedett hogy mennyi idő után sikerült nekik a baba? Nagyon szeretnénk persze nem "görcsölünk" rá ahogy szokták mondani hanem élvezzük az együttlétet mint azelőtt!
2017. márc. 2. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez tipikusan az az eset, amikor mindegy, mások mit írnak, mert baromi eltérő. Ha valaki leírja, hogy 1 hónap, reménykedni fogsz, ha egy másik válaszolónak pedig 2 évvel később fogant meg, akkor meg elkeseredsz. Pedig ezek a válaszok egyáltalán nem jelzik, hogy neked hogy fog sikerülni!


Biztos könnyebb lesz, ha beállt a menzeszed normálisra, de mást senki nem fog neked tudni saccolni.

2017. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is dec-ben hagytam abba a tabit. (1 évig szedtem) Januárban voltam nődokinál, és már látta, hogy van peteérésem. Ezt az ovu tesztek is megerősítették az elmúlt 2 hónapban.

Vagyis hamar kiürült a szervezetemből...

A baba projekt csak ezután lesz aktuális, így ebben nincs tapasztalatom, mennyire hamar jön össze. De remélem nagyon hamar...:)

Sok sikert!

P

2017. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 honap, 4 ev, kinek mikor.
2017. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia :) en 2016 oktober-november korul hagytam abba a gyogyszert, 4 evig szedtem megszakitas nelkul. En nem mentem orvoshoz, ugyanis nem szerettuk volna ha a szuleim megtudtak volna(nem azert mert nem orultek,hanem hatha sokara jon ossze vagy ossze sem jon). Amig szedtem a gyogyszert napra pontosan tudtam hogy mikor jon meg es mikor lesz vege. Aztan abbahagytam es felborult az egesz. Probalkoztunk, de persze nem eroltetve. Aztan december vegen elkezdtem furcsan erezni magam. A melleim is latvanyosan elkezdtek noni(konnyen eszrevettem mert eleg kicsik voltak).januar 13-an(penteken) csinaltam egy tesztet es halvany pozitiv lett, csinaltam megint ra par napra kettot is es erosebb pozitiv lett. Januar 23-an elmentem orvoshoz es 7 hetes terhesseget allapitott meg. Jelenleg 12 hetes multam es minden ok! Nagyon sok gyogynovenyes teat ittam, a neten olvastam hogy az nagyon jo amikor valaki probalkozik!

Sok sikert :-)

2017. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó gratulálok a picihez és jó egészséget:) bízom benne hogy hamarosan nekünk is összejön:)

2017. márc. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!