Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehetett? Kinek...

Beágyazódás lehetett? Kinek volt hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Átlag 33 naposak a ciklusaim,a leghosszabb 37 napos,most a 40.ciklusnapon járok tehát késik.A teszt múlthéten negatív volt.Valószínű a kései peteérés kb a 29.30. Ciklusnapon volt ovus fájásom erős és tojásfehérje nyák.A kérdés pedig hogy a 38.ciklusnapon erős hasfeszülésre ébredtem nem görcs hanem feszülés de csak gyógyszerrel csillapodott azt hittem meg fog jönni de nem.Ez lehetett beágyazódás?köszönöm a válaszokat

2017. febr. 7. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfodulhat. Vannak érzékeny nők akik megérzik az ovulációt vagy a beágyazódást de a legtöbb nő észre sem veszi.. Szerintem csinálj egy terhességi tesztet. Drukkolok
2017. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megéreztem a beágyazodást.Most is hasonlo érzésem van,11.dpo-n vagyok.

Mindjárt megjön érzésem van,feszül a hasam.

Szerintem holnap reggel tesztelj egyet.

2017. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Ma sikerült tesztet vennem a délutáni vizelet vajon kimutathatja már biztosan?És esetleg ez az erős hasfeszülés lehetett egy ciszta kidurranása is?vagy annak milyen tünetei vannak?
2017. febr. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!