Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hallottam, hogy a palástfű...

Vdórav kérdése:

Azt hallottam, hogy a palástfű és a cickafarkfű tea jó ha teherbe szeretnék esni. Valakinek tapasztalata? Mennyit kell inni egy nap és mikor?

Figyelt kérdés

2017. febr. 16. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia, én csak palástfű teát ittam, mert a ciklusom alapvetően rendben volt, viszont a sok évi fogamzásgátló szedése teljesen elvékonyította a méhnyálkahártyát és nem volt hol megtapadnia az embriónak, ezért is veszítettem el az első babát, aztán olvastam a palástfű teáról, a peteérés után kellett inni, mikor már leesett a hőm, remélem jól emlékszem, napi egy csészével egészen a menzesz első napjáig, miután elkezdtem inni még egyszer megjött, majd azt követően már nem, nemsokár négy éves a kisfiam :-)
2017. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Felesleges rögtön ezekkel kezdeni, ha egyébként nincs semmi okod rá.

Ha minden rendben, ezek nélkül is összejön a baba 3-4 hónap alatt.

Bármilyen olyan szerhez (tea, tabletta, homeopátia, stb.) ami a hormonháztartásra hat, csak akkor fordulj, ha valóban szükség van rá. Jól működő rendszerbe belepiszkálva csak kárt okozni lehet!

Pl. a palástfű tea eltolhatja a vérzésed akár két héttel is.

2017. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én ebben a ciklusban kezdtem el inni ezeket a teákat. Mensi első napjától cickafark,ovuláció után pedig palástfű.Én napi 1 bögrével ittam/iszom.Este szoktam inni.

Én bízom benne hogy segíteni fog, remélem neked is! :)

2017. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En ittam elso terhessegnel: 3. honapban sikerult a baba

Kisteso tervezesenel nem ittam: Elsore sikerult!

3. terhessegnel: elso honapban ittam, utana abbahagytam, 3. honapban sikerult.

2017. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát jol van meg brobálom ha nem jo akkor abba hagyzom ! Én is az interneten olvastam azt irták hogy jo! nögyogyászati broblémáim is vannak babát szeretnénk ! Olvastam rolla hogy jo a gyuladásokra is ha valakinek van rolla tapasztalata akkor irjon ! És kőszönöm a komenteket.
2017. febr. 18. 10:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, jól írták előttem, a menzesz első napjától ovuig cickafark, utána palástfű. Ha megfogan a baba, málnalevél a 12. hétig. Nekem jó referenciám van, bár azt nem tudjuk meg, mennyiben segített a tea, ártani biztos nem ártott: az ölemben alszik a kis 8 hónaposom.
2017. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia 3.vagyok,gondoltam megírom neked hogy nekem sikerült a baba:) Én nagyon bíztam a teákban,és sikerült is. Mielőbbi babásodást :)
2017. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok˘!!!

És mikor kezted el a teákat inni?

2017. febr. 27. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm. mensi első napjától ittam a cickafarkot,utána kb kiszámoltam hogy mikor lesz peteérésem és elmentem dokihoz hogy nézzem meg hol tartok.akkor azt mondta kb2-3 nap.megvártam a 3napot és átváltottam a palástfűre.mai napig iszom 1 bögrével :) ha használsz ovutesztet azzal is nyomon tudod követni hogy mikor lesz peteérésed,így könnyebben tudsz teát váltani.és még pluszban teák előtti hónapokban mindig barnáztam mensi elöt,most lehet a baba miatt de kimaradt. kívánom hogy neked is összejöjjön :)
2017. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,az lemaradt hogy ez volt az első teás hónapom,és 5.hónapja próbálkoztunk
2017. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!