Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fejfájás lehet terhességre...

Fejfájás lehet terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom, szurkál a mellem, és néha vissza vissza jár a hasfájás, de ugye ezek ilyenkor normálisak lehetnek...

Viszont erősebbek a szagok, már második napja visszatér a fejfájásom, evés után furcsa émelygés vagy inkább undor fog el, és a kézizmaim létezését is erősen érzem, valamint magas a pulzusom (kisfiammal is ez volt az első jel csak akkor még nem tudtam hogy ez jel, egyébként magas vérnyomásos vagyok)

Szerintetek holnap első pisiből érdemes tesztelni?


2017. márc. 3. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha már voltál terhes igazán nem értem ezt a bárgyú kérdést.

"kézizmaim létezésének érzése" ilyen hülyeséget még első terhesek se képzelnek be maguknak tünetként.

Ha kimarad a menzeszed,akkor már tesztelhetsz.

2017. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kislányomnál egy hét ilyen izomfájdalom után nem tudtam felemeli a kezem a 12.hétig, akkor az orvos azt mondta ez is a terhességtől van, ezért írtam
2017. márc. 3. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha megjonne de nem jon, teszt. A tunetek nem mervadoak.

Fejfajas meg marcius elejen minden masodik embert erint, nalunk egesz csaladnak leszakad a feje avaltozekony idojarastol.

2017. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Amiket leírtál nekem mind van menstruáció előtt/alatt.

És mivel minden terhesség más, ezért csak a pozitív teszt lehet biztos jele a terhességnek.

2017. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Miert hiszi itt minden masodik no.magat terhesnek,egy egyszeru fej-has,vagy akarmilyen fajdalomtol?

Nekunk is faj a fejunk a parommal,idojras miatt van,keves folyadek,illetve a magasvernyomasosoknak surubben faj a fejuk. Es a "vissza-visszatero"hasfajdalom stb.siman lehetnek a PMS tunetei is. Nekem is szoktak lenni,nagyon eros gorcsok,derekfajas,mellfestules,soz meg szagerzekenyseg is menzi elott aztan verzek mint a fene majd vagy egy hetig.

2017. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Reggel pozitívat teszteltem.

2017. márc. 4. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves kérdező! :) Boldog babavárást! :)

Pár napja én is úgy érzem, mintha magasabb lenne a pulzusom. Ha jól számoltam, akkor az esetleges beágyazódás körül volt hasmenésem 1 napig (de nem fájt a hasam), azóta leszakad a derekam (már 5. napja). Azóta kávét sem iszom (napi 2-3 főzöttet ittam) mégsem fáj a hiányától a fejem. Viszont beköszöntött 2 napja az éjszakai izzadás. Utóbbi nálam mezeszt szokott jelezni. A hányingerre sem adok, mert ez is belefér a PMS-be. Szóval várok türelmetlenül és reménykedem, hogy nem jön meg a héten (és még legalább 9 hónapig).

2017. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szurkolok!
2017. márc. 6. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!