Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszulát szedett...

Barátcserje kapszulát szedett valaki? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
Ha egyébként rendben van a ciklusom csak nem sikerül a baba, attól még érdemes szedni?
2010. máj. 10. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedtem pár hónappal ezelőtt, normál 28 napos ciklusaim voltak, csak még nem sikerült teherbe esni, nagy elánnal elkezdtem szedni, mert ,hogy az nekem jó:( úgy bezavarta a mensimet, hogy hihetetlen, 36 napra jött meg majd 34-re, azután 31 és most végre 29 napra..talán visszaáll már végre a normálisra. Tudatlan voltam a témában és nemrég olvastam igazán utána, hogy annak akinek normális a ciklusa nem nagyon ajánlott szedni mert felborítja, annak viszont akinek nem norm. annak rendbe rakja de csak három hónap múlva kezd hatni. Inkább úgy döntöttem vezetem a hőmet a ciklus.hu-n és rájöttem már hamarabb is ezt kellett volna, csodásan látszik, hogy mikor van tüszőrepim stb és az, hogy mikor érdemes apázni:)
2010. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!