Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség elvesztése?

Korai terhesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Milyen tüneteket észlelt magán az, aki öt hetes terhesen vetélt el?
2017. márc. 6. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barnazas, egybol ugyeletre mentem. Hiaba adtak utrogestant, reggelre mar verzes lett belole. Korhaz, megvizsgaltak, teljesen kiurult.
2017. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hányadik hétben voltál?
2017. márc. 6. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
6., tenyleg eleg korai volt. Igazabol elotte 3 nappal voltam pont uh-n es meg szivhang sem volt, csak petezsak. De 3 honapra ra ismet terhes lettem es mar 15. hetben vagyunk :)
2017. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz! Én az ötödik hétben vagyok még csak, de most ért egy nagyon erős érzelmi sokk, egyébként elég lelkizős vagyok, és olyan görcs nyilallt az alhasamban, hogy le kellett feküdnöm.
2017. márc. 6. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Koszonom! Szedj magneziumot, az egyreszt jo a gorcsre masreszt meg is nyugtat! Remelem azert nincs nagy baj (ami a sokkot okozta). Jo egeszseget kivanok Nektek!
2017. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szedek be, magnosolv van itthon. Sajnos a kutyusomat elkellett altatni :( környéken valaki azzal szórakozik, hogy állati táplálékba szöget szúr, vagy mérleggel áztatja :( szemét ember az ilyen!
2017. márc. 6. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

O nagyon sajnalom :( Rohadjon meg az ilyen allatkinzo fereg!!

Vegyel be magnosolvot is probalj meg csak a jo dolgokra koncentralni, ne aggodj ha a baba erosen beagyazodott (es miert is ne agyazodott volna?) akkor jo helyen van!

2017. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Nyáron vetéltem el, 5 hetes terhes voltam. Barnáztam, majd görcsöltem, és elkezdtem vérezni.:(
2017. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon!nekem is volt vetélésem, a baba 9. hétben hagyott itt. Nem indult meg a spontán vetélés. Ezért tünetem sem volt, csak nem volt szívhangja :(
2017. márc. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!